• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

InvestGDA CUP 2022

Sportowe emocje dla najmłodszych? Już niedługo na Polsat Plus Arenie Gdańsk! Przed nami trzecia edycja InvestGDA CUP 2022! 16 maja zapraszamy Was na profesjonalny dziecięcy turniej piłki nożnej rozgrywany w kategorii orliczek i żaków!

Na naszą murawę wybiegnie blisko 300 zawodniczek i zawodników, którzy będą rywalizować o puchar InvestGDA CUP. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w systemie grupowym oraz pucharowym (w fazie finałowej).

Dodatkowo podczas turnieju odbędzie się mecz pokazowy Drużyny Marzeń Gdańskiej Fundacji Rozwoju Gospodarczego.

Prowadzeniem turnieju oraz zagrzewaniem publiczności zajmą się niezastąpieni Marcin Gałek oraz Bartek "Turbokozak" Ignacik.

Celem organizacji wydarzenia jest propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz przełamywanie barier osób z niepełnosprawnością w sporcie.

Wydarzenie ma charakter otwarty - zapraszamy wszystkich do kibicowania razem z nami!

Organizatorem wydarzenia jest Polsat Plus Arena Gdańsk, zaś współorganizatorem Pomorski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Partnerem tytularnym jest InvestGDA.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl