wiadomości

stat

Jesienny futbol na Rozstajach

Po raz szesnasty na gdańskich Rozstajach w szranki staną amatorskie drużyny Trójmiasta.
Po raz szesnasty na gdańskich Rozstajach w szranki staną amatorskie drużyny Trójmiasta.

Turniej "Piłkarska jesień na Rozstajach" zakończy tegoroczny cykl "Cztery pory roku". W najbliższą sobotę na boiska przy Burzyńskiego w Gdańsku wybiegną zawodnicy rywalizujący w trzech kategoriach wiekowych.Po raz szesnasty na placu boju w szranki staną sześcioosobowe zespoły, które rywalizować będą równolegle na dwóch boiskach. Na sztucznej murawie zmierzą drużyny młodzików (do lat 13). Z kolei juniorzy (do lat 18) oraz starsi piłkarze w kategorii "open" o tytuł najlepszego powalczą na piaskowym boisku.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 602-185-020 lub osobiście w dniu rozpoczęcia zawodów w sobotę, 25 października od godziny 9.15. Formularz do pobrania ze strony: www.sport.pmedia.pl. Początek rozgrywek o godzinie 10. Konfrontacja toczyć się będzie na boisku Zespołu Szkół nr 12 przy ul. Burzyńskiego 10 oraz leżącym w sąsiedztwie boisku ze sztuczną nawierzchnią SM Rozstaje koło Lotni (Gdańsk-Zaspa). Udział w turnieju jest bezpłatny!

Organizatorem "Piłkarskiej jesieni na Rozstajach" jest Gdańska Fundacja Dobroczynności przy znacznym wsparciu Fundacji Grupy TP. Przedsięwzięcie wspiera: Spółdzielnia Mieszkaniowa Rozstaje oraz Platforma Medialna PMedia.pl. Zawody odbywają się w ramach programu profilaktyczno-sportowego pod hasłem "Do przerwy 0:1", którego tytuł nawiązuje do znanej powieści Adama Bahdaja z 1957 roku i późniejszej jej ekranizacji. Motywem przewodnim oczywiście są perypetie grupki chłopców pragnących wygrać turniej drużyn podwórkowych w piłkę nożną.

Opinie (5) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane