• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Joga dla Kobiet

Zapraszam Cię do praktyki jogi integralnej. Jest to przestrzeń dla Ciebie - na zatrzymanie się, na uważny oddech, na poszukanie przepływu i miękkości w ciele, niezależnie od tego czy już wcześniej wchodziłaś/eś na matę. 

Na zajęciach rozgrzejemy i rozbudzimy całe ciało - zadbamy aby rozruszać wszystkie stawy, uelastycznić i wzmocnić mięśnie z dbałością i troską o nasze dobre samopoczucie. 

Będziemy praktykować asany: 
- czasem statycznie, pozostając w nich na dłużej, ze szczególną dbałością o ustawienie ciała, kontemplując odczucia płynące z ciała i umysłu;
-czasem bardziej dynamicznie, przechodząc płynnie z pozycji do pozycji, synchronizując ruch z oddechem, aby poruszyć energią w ciele, poczuć przepływ.
Forma będzie zależeć od naszego samopoczucia i potrzeby chwili. 

Będzie też dużo miejsca na uważny oddech, medytację i po prostu bycie. 

Prowadząca: Marta Wiśniewska 
https://www.facebook.com/wisniewskajoga

Praktyka jogi jest mi bliska od pierwszych kroków, które stawiałam na macie, dzięki jej dobroczynnym efektom, które były dla mnie odczuwalne niemal natychmiastowo po zajęciach - osadzenie w ciele i spokój. Ukończyłam 300h kurs nauczycielski jogi integralnej łączącej różne style jogi - vinyase, Iyengara i yin jogę w International Integral Yoga Institute. Praktykuję jogę od 2018 roku i z radością niosę to co ma do zaoferowania w świat. 

Informacja o biletach

Cena: 40 zł
50 zł z możliwością pozostawienia dziecka na sali zabaw.
Karnety: 150 zł
Karnety: 180 zł z salą zabaw podczas zajęć i 15 minut po.

zapisy:
zapisy.miniswiat@gmail.com
tel: 517385035 /510741523

w każdy wtorek (do 27.06.2023), godz. 9:00- 10:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
gru 11

niedziela, godz. 8:00 - 11:00

bilety 40 - 60 zł

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl