• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Joga na stres - medytacja
PATRONAT

Joga na molo (1 opinia)

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na drugą edycję Jogi na molo. Podobnie jak miało to miejsce w maju, w niedzielny poranek spotkamy się na sopockim molo, aby przywitać dzień łagodną sesją jogi, którą poprowadzi wspaniała Ola Żelazo.

Wykonamy asany na zdrowy kręgosłup, delikatnie się porozciągamy i powyciągamy. Każdemu ruchowi będzie towarzyszyć głęboki oddech i szeroki uśmiech. 

Zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania! Mieszkańców Trójmiasta i turystów! Wspólnie rozpoczniemy aktywnie dzień.

Zabierz swoją matę, załóż wygodny strój i zarezerwuj czas na jogowe spotkanie. 

Zajęcia poprowadzi Ola Żelazo - dyplomowana instruktorka pilatesu fitnessu, nauczycielka jogi, trenerka jogilatesu. Prowadzi jeden z popularniejszych kanałów w branży fitness na YouTubie i aktywnie działa w swoich social mediach. Z uśmiechem, energią i pasją motywuje do aktywności fizycznej w trosce o swoje ciało i umysł.

Zapraszamy na 7.50, abyśmy mogli wystartować PUNKTUALNIE o 8:00.

Serdecznie zapraszamy!

*Podczas wydarzenia będą wykonywane zdjęcia i nagrywany film. Biorąc udział w wydarzeniu wyrażasz zgodę na nagrywanie i udostępnianie swojego wizerunku w mediach i social mediach.
**Zastrzegamy, że w momencie załamania pogody wydarzenie może zostać odwołane.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

WSTĘP na wydarzenie, w tym na molo JEST WOLNY (bezpłatny), ale należy "zarejestrować się" W FORMULARZU z poniższego linka  https://strawpoll.com/polls/e2nav7YLMgB

Opinie (1)

  • Dlaczego są promowane zachowania prowadzące do opętania?

    O publicznym różańcu jakoś nigdy nie ma artykułów...

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl