stat
Impreza już się odbyła

Joga o wschodzie słońca

Zapraszam na jogę o wschodzie słońca nad morzem! Naładujesz się energią na cały dzień, rozciągniesz swoje ciało i jednocześnie zakochasz się w tej ciszy i spokoju panującej o poranku. Praktyka będzie trwała około 45min.

sty 15-17

piątek - niedziela, godz. 15.00

Piękne fale, piasek i wschodzące słońce to jest coś, co naprawdę poprawi Ci humor. Spotykamy się w Gdyni Redłowo na parkingu Szpital Redłowo przy ulicy Huzarskiej (54°29'22.5"N 18°33'24.4"E - wpisz w google maps - wyskoczy lokalizacja i razem przejdziemy na plażę Redłowską. Podczas praktyki wyciszymy również nasze biegnące myśli poprzez praktykę mindfulness oraz popracujemy nad zdrowym kręgosłupem.
Zapraszam niezależnie od poziomu zaawansowanie, pokażę różne stopnie zaawansowania dla wybranych asan, tak abyś czuł/czuła się dobrze. Zabierz swoją matę, a jeżeli nie masz, może być ręcznik bądź kocyk, tak aby było Ci wygodnie praktykować. Zabierz także bluzę i skarpetki, aby podczas relaksacji było Ci ciepło.

Do zobaczenia już niedługo! Na pewno Wam się spodoba!

Namaste, Bogna - nauczycielka jogi

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem telefonu +48 881 031 616.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl