wiadomości

Już są faworyci na piasku

Najnowszy artukuł na ten temat

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Już inauguracyjny turniej siatkówki plażowej MOSiR Gdańsk wykreował faworytów do wygrania całego cyklu młodzieżowego. Miażdżącą przewagę nad rywalami na piasku przy molo w Brzeźnie miał duet Jan Krasiński i Andrzej Gut. Rywalizacji patronuje Portal trojmiasto.pl.Każdy wtorek lipca MOSiR zarezerwował dla młodzieżowej siatkówki. W pierwszy zawodach wystartowało 15 par, w tym 5 dziewcząt. Grano jednak w formule open, bez podziału na osobne turnieje dla chłopców i dziewcząt. Poza mieszkańcami Trójmiasta do rozgrywek przystąpiły siatkarki z Nowego Sącza, które przebywają w Gdańsku na obozie sportowym.

Pojedynki składały się z jednego seta, granego do zdobycia 21 punktów. Kapitalną formę zaprezentowali Karasiński i Gut. Jan z Andrzejem w żadnym pojedynku nie stracili więcej niż 10 punktów! W finale pokonali Macieja Konkola i Sebastiana Hoppę 21:7. Emocje były dopiero w starciu o trzecie miejsce. Oskar Janiszewski i Tomasz Fijałkowski pokonali Radosława Smulskiego i Dawid Domjan po walce na przewagi 23:21. Najlepsza żeńska para - Aleksandra Kałużna/Katarzyna Zubik - zajęła siódme miejsce.

Nagrodami dla najlepszych zespołów były firmowe koszulki MOSiR. Ponadto sześć pierwszych par zdobyło punkty do klasyfikacji generalnej (od 1 do 7). Dorobek z całego miesiąca złoży się na punktację końcową, w której najlepsi zostaną dodatkowo nagrodzeni.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl