wiadomości

stat

Karnet na okaziciela na gdańskie baseny

Na gdańskie baseny dostaniemy się dzięki karnetowi na okaziciela.
Na gdańskie baseny dostaniemy się dzięki karnetowi na okaziciela. fot. Gdański Ośrodek Sportu

Od poniedziałku można kupić karnet na okaziciela, który jest najnowszym produktem, który znajdziemy na gdańskich basenach. Nie jest on imienny, dzięki czemu na jeden karnet każdego następnego dnia będzie mogła wejść inna osoba.Karnet nie jest przypisany do żadnej konkretnej osoby i nie zawiera danych osobowych. To sprawia, że może z niego korzystać jedna lub więcej osób. Klient, podczas zakupu, wybiera określoną liczbę wejść na pływalnię oraz czas na ich wykorzystanie, np. 24 wejścia ważne przez 6 miesięcy.

PRZECZYTAJ O KOLEJNYCH BASENACH, KTÓRE MOGĄ POWSTAĆ W GDAŃSKU

Ponadto osoby korzystające z niego mogą wybrać obiekt: Chełm, Orunia, Osowa, Stogi oraz dzień tygodnia i godzinę. Wejścia będą możliwe w miarę dostępności odpowiedniej liczby miejsc na daną godzinę.

Od poniedziałku do piątku czas pływania wynosi 40 minut. W weekendy obowiązują wejścia typu aquapark, co oznacza możliwość pływania przez 60 minut z opcją przedłużenia tego czasu za dopłatą dla każdej osoby, która korzysta z wejścia w ramach tego karnetu.

Cena karnetu na okaziciela nie obejmuje żadnych zniżek i ulg, np. na podstawie Karty Mieszkańca, a jego koszt odpowiada cenom karnetów normalnych, zależnie od liczby wybranych wejść. Przykładowo, za karnet na basen na Siedlcach za 4 wejścia zapłacimy 64 zł, 12 wejść - 180 zł, 24 wejścia - 336 zł, 40 wejść - 520 zł.

Zakupu karnetu można dokonać zarówno przez internet na stronie plywalniegdansk.pl, jak również w kasie pływalni.

Opinie (27) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.