• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Kolarstwo VeloGD: Wsiadaj na przełaja

Masz rower przełajowy, gravel, trekking, MTB? Spróbuj swoich sił w przełajach! W pierwszą grudniową niedzielę zapraszamy na wydarzenie kolarskie "Przełaje VeloGD" w Gdańsku-Chełmie na Zielonogórskiej! Zapraszamy kobiety, mężczyzn, młodzież 16+, zmarźlaków, a nawet tych, którzy jeszcze nie próbowali i nie wiedzą, jaka to świetna zabawa!

Wyścig przełajowy trwa niecałą godzinę i polega na kilkukrotnym przejechaniu specjalnie przygotowanej, krętej trasy z różnymi atrakcjami i trudnościami. Trasa w formie pętli wyznaczonej przez taśmy i przeszkody terenowe pokonywana będzie przez zawodników kilkukrotnie. Dystans nie jest określony stałą wartością odległości: zawodnicy ścigają się przez minimum 50 minut. Ilość pozostałych okrążeń do końca podawana zostaje po ukończeniu dwóch pierwszych rund przez czoło wyścigu.

Klasyfikacja zawodników ustalana jest na podstawie kolejności ich przejazdu przez linię mety po pokonaniu wyznaczonej ilości okrążeń.

W wydarzeniu mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie lub od 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców.
Wydarzenie jest bezpłatne i organizowanie niekomercyjnie przez Stowarzyszenie VeloGD. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy. Dostępne są bilety bezpłatne oraz bilety z dobrowolną wpłatą na rzecz Stowarzyszenia VeloGD, która pomoże nam organizować kolejne wydarzenia.
Harmonogram:
10:00 - Rozpoczęcie wydarzenia. Pobieranie numerów startowych. Zapoznanie się z trasą przez zawodników.
11:00 Start grupy głównej
12:00 Dekoracje i podsumowania
12:10 Wspólne sprzątanie trasy.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl