wiadomości

Konwencja fitness "Feel the Magic"

Miny uczestniczek i uczestników świadczą najlepiej o tym, że konwencja "Feel the Magic" zakończyła się sukcesem
Miny uczestniczek i uczestników świadczą najlepiej o tym, że konwencja "Feel the Magic" zakończyła się sukcesem

W gdańskim klubie fitness "Spójnia" odbyła się Międzynarodowa Konwencja fitness "Feel the Magic", zorganizowana przez Sylwię Kamińską, we współpracy z Miastem Gdańsk, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gdańsku oraz międzynarodową szkołą fitness IFAA. Tytuł najsprawniejszej gdańszczanki zdobyła Agnieszka Zabrocka. Imprezie patronował portal trojmiasto.pl

.

Kamińska jest instruktorem, szkoleniowcem i prezenterem fitness IFAA na Polskę, organizatorka cyklu konwencji, szkoleń i warsztatów "The Art of Dance and Fitness". Od 2004 roku pracuje jako instruktor, koordynator i manager fitness klubów Gymnasion na Pomorzu. Jest także doradcą marketingowym i szkoli kadry instruktorskie dla klubów fitness. Specjalizuje się w lekcjach Step, Dance oraz formach wzmacniających.

Dwudniowe warsztaty fitness zgromadziły przy ul. Słowackiego prawie 220 fanów tej formy ruchu. Podczas bardzo intensywnych zajęć z wybranych form i stylów, uczestnicy mieli okazję nie tylko ćwiczyć pod indywidualną opieką prowadzących, ale także wspólnie z nimi przeanalizować każdą lekcję, by jak najwięcej umiejętności przenieść do własnej pracy w klubie. Każdy mógł zapoznać się i na żywo skorzystać z warsztatu pracy światowego formatu tancerzy, choreografów, prezenterów.

Pierwszy dzień zakończyła się lekcją stretchingu, w wykonaniu teamu Feel the Magic. Drugi dzień zgromadził w większości instruktorów z najlepszych polskich klubów, którzy po zakończeniu zajęć mogli skorzystać z analizy wykonanej choreografii, którą przeprowadzali zaproszeni prezenterzy.

Uczestnicy konwencji mieli także szansę zdobycia atrakcyjnych nagród. Najbardziej prestiżowy był konkurs w kategorii "NAJSPRAWNIEJSZA GDAŃSZCZANKA". Bezkonkurencyjna okazała się Agnieszka Zabrocka. Pracownik naukowy AWFiS, córka byłego trenera hokeistów Stoczniowca Gdańsk, zdobyła Puchar Dyrektora MOSiR Gdańsk.

Konwencja "Feel the Magic" nie odbyłaby się bez wsparcia i współpracy Miasta Gdańsk oraz MOSiR w Gdańsku, którzy są głównymi współorganizatorami imprezy. Dzięki pomocy z ich strony dało się zaprosić m.in. Jose Martineza. To pochodzący z Dominikany tancerz, choreograf, mistrz salsy i merengue, międzynarodowy prezenter fitness, twórca autorskiego programu "Dance Reggae", prezenter i szkoleniowiec IFAA w Niemczech i w Polsce oraz Abby Aouragh - z pochodzenia Marokańczyk, regularnie od kilkunastu lat pracujący jako nauczyciel tańca, choreograf i prezenter w Niemczech i Polsce, występujący na największych konwencjach fitness i dance we Włoszech, Hiszpanii, Francji oraz Niemczech. Specjalizuje się w MTV Style, Dancehall, Hip Hop, Lyrical Hip Hop, House.

Wydarzenie to rozpoczyna serię konwencji, warsztatów oraz imprez fitness w Gdańsku, w których miłośnicy oraz amatorzy będą mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi formami aerobiku. Przyszły rok w Gdańsku zapowiada się bardzo "fitnessowo". Już dziś można powiedzieć, że Gdańsk stał się rozpoznawalnym ośrodkiem na polskiej mapie imprez fitnessowych.

Na początku stycznia organizatorzy zapowiadają kolejną gratkę dla sympatyków tej formy aktywności. Natomiast wydarzeniem roku będzie otwarcie sezonu letniego na molo w Gdańsku Brzeźnie, gdzie odbędzie się Nocny Maraton Spinningowy na ponad 50 rowerach stacjonarnych.

Opinie (23) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl