stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

LOTTO MTB Energy 2021 (1 opinia)

 • czwartek - niedziela, 3 - 6 czerwca, godz. 9:00
 • Lokalizacja
  Sopotwieżyca
  Organizator: Energy Events
 • Bilety
  329-710

Trzecia edycja LOTTO MTB Energy odbędzie się w dniach 3 - 6 czerwca 2021 na terenie Pomorza. Impreza kolarstwa górskiego, której celem jest pokazanie piękna Pomorza w tym roku będzie miała jeszcze bardziej pomorski wymiar.

Przez pierwsze trzy dni rywalizacja będzie się toczyć na ternie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a finałowy dzień w formie etapu XC z pętlą o przewyższeniu około 230 m poprowadzoną przez Wieżycę odbędzie się w Koszałkowie, u stóp wyciągów narciarskich.

- Na zawodników czekają ciekawe i atrakcyjne trasy, na pewno nie będzie nudy - mówi Bartosz Banach, który wytyczał trasy tegorocznej edycji LOTTO MTB Energy - Zarówno trasy w TPK oraz finałowa rywalizacja XC w Wieżycy to bardzo ciekawe trasy, jest tam wszystko czego potrzebują kolarze MTB - kończy Banach.

Start i meta etapów w TPK wytyczone zostaną na polanie w pobliżu pętli Reja. Dla zawodników tradycyjnie przygotowany będzie atrakcyjny pakiet startowy, a po każdy etapie LOTTO MTB Energy 2021 liderzy otrzymają koszulki lidera jak na zawodowym wyścigu kolarskim.
- Aktualnie pracujemy nad uzgodnieniem wszystkich szczegółów związanych z trasami imprezy z Nadleśnictwem Gdańsk oraz Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Trasy opublikowane na stronie mają w tym momencie wyłącznie charakter poglądowy, a ostateczne wersje tras opublikujemy najpóźniej 5 dni przed startem zawodów - mówi Adam Greczyło, dyrektor zawodów.

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • testosteron

  Wielka prośba do organizatora aby nie dopuścić Krzyśka K. do startu bo jest to niesprawiedliwe w stosunku do pozostałych zawodników.

  • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl