• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Letni Maraton Fitness

Letni Maraton Fitness to propozycja dla wszystkich osób korzystających z zajęć fitnessu i siłowni. Zachęcamy do wyjścia z sal i poćwiczenia w otoczeniu morskich fal, na molo w Gdańsku Brzeźnie. Wspólnie z Calypso Fitness Club przygotowaliśmy dla Was wyjątkową imprezę.


Wszystkich chętnych zapraszamy 14 lipca na godzinę 15, na molo w Brzeźnie. Będą tam czekać instruktorzy oraz sprzęt wykorzystywany zazwyczaj w siłowniach czy fitness klubach. W programie imprezy znajdą się zajęcia jogi, zumby i spinningu. Będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Co istotne, nie będziemy uzależnieni od warunków pogodowych, gdyż zajęcia odbywają się pod krytym namiotem. Wstęp jest bezpłatny!

Letni Maraton Fitness to typowa impreza rekreacyjna dla każdego. Tematem przewodnim jest promocja aktywnego stylu życia, nie tylko w sezonie letnim, lecz troska o zdrowie i formę fizyczną przez cały rok.

Maraton rozpoczniemy zajęciami jogi o godz. 15. Następna będzie zumba prowadzonyma przez Joannę Szank, która potrwają w godz. 16-18. Od godz. 18-20 odbędzie się spinning. To rytmiczna jazda na rowerze stacjonarnym przy muzyce pod dyktando instruktora fitness Clubu Calypso.

Joanna Szank
- Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki wydane przez MENiS. Uwielbia pracę z ludźmi, co widać na zajęciach, gdzie zaraża wszystkich swoją energią i pasją. Profesjonalizm, temperament i kreatywność pozwalają jej stworzyć na zajęciach niepowtarzalny klimat zabawy połączonej z poprawnością techniczną wykonywanych ćwiczeń. Specjalizuje się w formach ruchowych gdzie dużą rolę odgrywa choreografia i taniec, chociaż nie obce są jej zajęcia wytrzymałościowo - siłowe.

Swoje umiejętności zdobywa uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, konwencjach i maratonach na terenie Polski, jak i za granicą. Szkoleniowiec w zakresie fitness na terenie Polski. Organizator i prowadząca kursy Instruktora Fitness oraz kursy specjalistyczne w zakresie Dance & Body Mind. Jedna z nielicznych licencjonowanych instruktorek Zumba w Polsce - stopień B2, Międzynarodowy Instruktor Zumby.

Zobacz jak wyglądał letni maraton fitness w 2011 roku.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl