• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Letnia Największa Lekcja WF-u

PGE Letnia Największa Lekcja WF-u to letnia odmiana zimowej lekcji, która realizowana jest od wielu lat w halach sportowych na terenie kraju. W tym roku odbędzie się na plaży w Gdańsku -Brzeźnie ( wejście na plaże nr 53). Na specjalnie przygotowanych na piasku stacjach multisportowych uczestnicy bedą mogli spróbować swoich sił w piłce ręcznej plażowej i nie tylko. Startujemy od 9, na uczestników czeka moc sportowych atrakcji.

Największa Lekcja WF-u - to projekt dedykowany uczniom szkół podstawowych. Celem projektu jest zachęcenie najmłodszych do regularnego uczestnictwa w szkolnych zajęciach wychowania fizycznego i podnoszenia fizycznej sprawności. Regularne zajęcia sportowe w przypadku najmłodszych mają ogromny wpływ chociażby na ich prawidłowy rozwój, wyższą samoocenę czy zdolność nawiązywania relacji.

Każdy z treningów realizowanych w ramach Największej Lekcji WF-u uświetniają znani sportowcy, dziennikarze, prezenterzy, dzięki czemu projekt zyskuje dodatkowe walory, a obiekty w których wydarzenie jest organizowane wypełnione są uczestnikami, którzy chętnie biorą udział w zajęciach i wspólnie ze swoim idolem stawiają czoła wyzwaniom.

Ambasadorami Największej Lekcji WF-u zostali m.in. Michał Winiarski, Wojciech Grzyb, Dariusz Michalczewski, Artur Sobiech, Sławomir Peszko i wielu innych.

Partner Tytularny: PGE Polska Grupa Energetyczna

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl