Lodowisko na placu Zebrań Ludowych rusza 26 listopada. Ceny, godziny otwarcia

Lodowisko na placu Zebrań wraca po dwuletniej przerwie.
Lodowisko na placu Zebrań wraca po dwuletniej przerwie. fot. Ł.Unterschuetz/Trojmiasto.pl

Gdańskie lodowisko na placu Zebrań Ludowych wraca po dwuletniej przerwie. Ślizgawki ruszą w piątek, 26 listopada. W tygodniu od wtorku do piątku będą czynne od godz. 14:30, w weekendy od 11:30. Jednorazowy wstęp kosztuje 15 zł za godzinę. Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14 to koszt 45 zł. Ponownie skorzystać będzie można także z toru do curlingu.Lodowiska i ślizgawki w TrójmieścieLodowisko Gdańskiego Archipelagu Kultury, czyli popularny "balon" na placu Zebrań Ludowych Mapka, wraca po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Początkowo planowano otwarcie 20 listopada, ale wysokie temperatury opóźniły termin o kilka dni.

- Wytworzenie pierwszej tafli wymagało trochę czasu, ale mamy już ponad 4-centymetrową warstwę. Do piątku wszystko będzie przygotowane - zapewnia Piotr Chrzanowski, kierownik obiektu.

Czy wiesz, dlaczego czasza lodowiska nie jest biała?Ślizgawki i tor do curlingu będą czynne od piątku, 26 listopada. Pierwsza z godzinnych sesji ruszy o godz. 14:30. Obiekt będzie ogólnodostępny od wtorku do piątku w godz. od 14:30 do 21:30 (czwartek, piątek), do 19 (wtorek) lub do 17:30 (środa). W weekendy będzie można z niego skorzystać od 11:30 do 21:30. Godzinne sesje przedzielone będą 30-minutowymi przerwami na kosmetykę tafli.

Sprawdź, jak wygląda kwestia budowy nowego lodowiska w GdyniZa godzinne wejście na lodowisko trzeba zapłacić 15 zł. Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14 to koszt 45 zł. Wstęp dla dzieci do lat 5 jest darmowy. Ceny nieznacznie wzrosły w porównaniu do ostatniego sezonu (2019/20), gdy bilety sprzedawano w podziale na normalne i ulgowe w cenach 13 zł i 9 zł.

Honorowane są karty Multisport i FitProfit oraz Karta Mieszkańca. Parking jest bezpłatny. Na miejscu można bezpłatnie wypożyczyć kask. Natomiast ostrzenie lub wypożyczenie łyżew kosztuje 12 zł.

Poznaj ceny ślizgawki w hali Olivia na bieżący sezonObecnie w Trójmieście na łyżwach można jeździć także w hali Olivia. W grudniu ma ruszyć lodowisko w Gdyni.

Lodowisko w Gdyni ma wznowić działalność w grudniu 2021 rokuOpinie wybrane


wszystkie opinie (68)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Harpuś z mapą na Jasień!
Harpuś z mapą na Jasień!
impreza na orientację
gru 5
niedziela, g. 10:30 - 14:30
Gdańsk
Zabawa z Mapą - Kozacza Góra
Zabawa z Mapą - Kozacza Góra
zajęcia rekreacyjne, impreza na orientację
gru 5
niedziela, g. 9:30 - 14:00
Gdańsk Szkoła Montessori
GFT 2021 / Behind The Screen / The Space
GFT 2021 / Behind The Screen / The...
festiwal sztuki, kurs tańca
gru 5
niedziela, g. 19:00
Gdańsk, Klub ŻAK

Forum