• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Lodowisko na placu Zebrań Ludowych rusza 26 listopada. Ceny, godziny otwarcia

Rafał Sumowski
22 listopada 2021 (artykuł sprzed 1 roku) 
Lodowisko na placu Zebrań wraca po dwuletniej przerwie. Lodowisko na placu Zebrań wraca po dwuletniej przerwie.

Gdańskie lodowisko na placu Zebrań Ludowych wraca po dwuletniej przerwie. Ślizgawki ruszą w piątek, 26 listopada. W tygodniu od wtorku do piątku będą czynne od godz. 14:30, w weekendy od 11:30. Jednorazowy wstęp kosztuje 15 zł za godzinę. Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14 to koszt 45 zł. Ponownie skorzystać będzie można także z toru do curlingu.Lodowiska i ślizgawki w TrójmieścieCzy jeszcze w tym roku pójdziesz na łyżwy?

Lodowisko Gdańskiego Archipelagu Kultury, czyli popularny "balon" na placu Zebrań Ludowych Mapka, wraca po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Początkowo planowano otwarcie 20 listopada, ale wysokie temperatury opóźniły termin o kilka dni.

- Wytworzenie pierwszej tafli wymagało trochę czasu, ale mamy już ponad 4-centymetrową warstwę. Do piątku wszystko będzie przygotowane - zapewnia Piotr Chrzanowski, kierownik obiektu.

Ferie zimowe 2022. Kiedy są? Daty rozpoczęcia feriiŚlizgawki i tor do curlingu będą czynne od piątku, 26 listopada. Pierwsza z godzinnych sesji ruszy o godz. 14:30. Obiekt będzie ogólnodostępny od wtorku do piątku w godz. od 14:30 do 21:30 (czwartek, piątek), do 19 (wtorek) lub do 17:30 (środa). W weekendy będzie można z niego skorzystać od 11:30 do 21:30. Godzinne sesje przedzielone będą 30-minutowymi przerwami na kosmetykę tafli.

Poznaj ceny ślizgawki w hali Olivia na bieżący sezonZa godzinne wejście na lodowisko trzeba zapłacić 15 zł. Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14 to koszt 45 zł. Wstęp dla dzieci do lat 5 jest darmowy. Ceny nieznacznie wzrosły w porównaniu do ostatniego sezonu (2019/20), gdy bilety sprzedawano w podziale na normalne i ulgowe w cenach 13 zł i 9 zł.

Honorowane są karty Multisport i FitProfit oraz Karta Mieszkańca. Parking jest bezpłatny. Na miejscu można bezpłatnie wypożyczyć kask. Natomiast ostrzenie lub wypożyczenie łyżew kosztuje 12 zł.

Obecnie w Trójmieście na łyżwach można jeździć także w hali Olivia. W grudniu ma ruszyć lodowisko w Gdyni.

Lodowisko w Gdyni ma wznowić działalność w grudniu 2021 rokuMiejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (74)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Liga Harpagana etap 2

impreza na orientację, trening

Mikołajki na rolkach

bal, dancing, pokaz

Mikołajkowe Rollerdisco

dancing, zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane