wiadomości

Lodowisko w Gdyni rozpocznie nowy sezon w sobotę, 2 listopada

Najnowszy artukuł na ten temat

Wodne atrakcje nad morzem i nie tylko

Od soboty będzie można pojeździć na ślizgawkach w Gdyni.
Od soboty będzie można pojeździć na ślizgawkach w Gdyni. fot. gdyniasport.pl

2 listopada, w sobotę ruszy sezon na sztucznym lodowisku miejskim w Gdyni przy ul. Bema 33. Koszt 45-minutowej sesji korzystania ze ślizgawki to niezmiennie jak w poprzednim sezonie, 10 zł. O połowę tańszy jest bilet ulgowy do 18. roku życia, a 8 zł za wejście zapłacą seniorzy.

Lodowisko przy ul. Bema funkcjonuje od kilkunastu lat. We wrześniu 2017 roku Gdyńskie Centrum Sportu przejęło od Młodzieżowego Domu Kultury funkcję administratora obiektu. W okresie zimowym obiekt z taflą o powierzchni 20 na 30 metrów odwiedza średnio 25 tysięcy osób.

Sezon jesienno-zimowy 2019/20 wystartuje w Gdyni w sobotę. Lodowisko funkcjonować będzie przez siedem dni w tygodniu. Ogólnodostępne będzie od wtorku do niedzieli, przy czym od wtorku do piątku godziny poranne i wczesnopopołudniowe zarezerwowane są dla szkół.

Lodowisko w Gdyni - grafik na najbliższy tydzieńCeny wejść nie uległy zmianom w stosunku do poprzedniego sezonu. Jednorazowe wejście na 45-minutową sesję kosztuje 10 zł. Osoby do 18. roku życia zapłacą 5 zł, a seniorzy po 65. roku życia - 8 zł.

W sprzedaży będą karnety. Przy ich zakupie zapłacić będzie trzeba za 11 wejść w cenie 9 (90, 45 i 72 zł). Na miejscu będzie można wypożyczyć i naostrzyć łyżwy w cenie 10 i 5 zł oraz wypożyczyć kask w cenie 1 zł.

Lodowisko w Gdyni - szczegóły cennikPrzypomnijmy, że w październiku ruszyły ślizgawki w hali "Olivia".

W pierwszej połowie listopada ruszy miejskie lodowisko na placu Zebrań Lodowych. Natomiast od pogody uzależniony jest termin uruchomienia otwartego lodowiska przy molo w Sopocie.

Opinie (26)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl