• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Luksus Czasu w Sopot Marriott Resort & Spa****

Luksus czasu. Czas jest wolny, ale jest bezcenny. Nie możesz go posiadać, ale możesz go używać. Nie możesz go zatrzymać, ale możesz go wydać. Kiedy już go zgubisz, już nigdy go nie odzyskasz . Harvey Mackay. Każda Kobieta zasługuje na wyjątkowy czas na #LuksusCzasu.

#Luksus Czasu to spotkanie dla kobiet gwarantujące inspirację, dobre samopoczucie, radość i napływ dobrej energii. Zatrzymanie się, celebrowanie chwil dbając o ciało, umysł i ducha.
Czym jest w dzisiejszych czasach luksus? Jak nasze myśli kreują rzeczywistość? Na ile my pozwalamy sobie na luksus? Na te pytania i wiele innych poszukamy wspólnie odpowiedzi.

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe Spotkanie dla Kobiet w dniu 8 Marca. 
Program:
16:00 poczęstunek i inspirujący GET Together w Restauracji Pescatore z widokiem na morze
17:00 wykład
18:00 Joga
19:30 Morsowanie w basenie infinity pool na dachu z seansem w saunach.

Całodzienny wstęp do strefy Welness (baseny, sauny, jacuzzi).

Voucher o o wartości 50 zł do wykorzystania na zabiegi SPA.

Zapraszamy serdecznie na inspirujący wykład:
Podaruj sobie #LuksusCzasu
Obudź w sobie Kreatorkę Dobrego Życia poprzez mentalny fitness Twojego umysłu.
Wejdź na wyższy poziom. Kreuj Dobre Życie i uczyń je swoim arcydziełem.
Stań się kobietą, którą podziwiasz.

Wykład poprowadzą:

Hanna Garbowska
jest coachem, mentorką, trenerką i konsultantką biznesu. Doświadczona
liderka, od 25 lat związana z biznesem prowadzi firmę BCC Instytut Rozwoju. Ekspertka w
obszarze zarządzania, wspiera organizacje w podnoszeniu efektywności biznesowej. Autorka licznych programów rozwojowych. Propagatorka integralnego podejście do rozwoju. Zainspirowana najnowszymi badaniami i teoriami z dziedziny motywacji i rozwoju międzynarodowych twórców min. C.K. Graves, Don E. Beck, R. Dilts, jest na drodze wykorzystywania doświadczenia i zdobytej wiedzy. Szczęśliwa Kobieta, spełnienie osobiste łączy z zawodowym.

Karolina Winnicka biotechnolog, coach. Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem oraz trener. Z pasji do pielęgnacji stworzyła swoją markę The Witch Cosmetics, ale The Witch Cosmetics to nie tylko produkty pielęgnacyjne, to definicja współczesnej kobiety, Kobiety The Witch. To co ją prowadzi przez życie, to ciekawość. Ciekawość nauki, ciekawość drugiego człowieka, ciekawość rozwoju, ciekawość świata.

Beata Piosik - Dyrektor Generalny Sopot Marriott Resort & Spa. Hotelarz z 25 letnim doświadczeniem. Leader stawiający na pracę zespołową i ludzi. Kobieta, która wraz ze swoim zespołem dba o luksusowy pobyt gości w hotelu zapewniając najwyższą jakość usług.

W rankingu 2022 hotel zdobył nagrodę Najlepszego Spa w Polsce, Najlepszy serwis Food & Beverage wśród wszystkich hoteli Marriott w rejonie EMEA. Jedną z naszych wartości jest dążenie do doskonałości.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl