• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

MH Automatyka Pomerania MTB Maraton Lębork

 • niedziela, 5 czerwca 2022, godz. 10:00 - 17:00
 • Lokalizacja
  Lębork, Stadion Miejski
 • Bilety
  130 zł , w przedsprzedaży  95 - 110

Już 5 Czerwca cykl maratonów MH Automatyka Pomerania MTB Maraton zawita do Lęborka! Lębork jeszcze nigdy nie gościł kolarskiej imprezy MTB na tak wysokim poziomie. Szacowana frekwencja ma wynieść około 400 uczestników z całej Polski. Edycja w Lęborku będzie w całości poprowadzona w lesie a na trasie zawodnicy znajdą wszystko to co powinien zawierać prawdziwy maraton MTB: sztywne podjazdy, single, dukty leśne, kręte i korzeniste zjazdy oraz niezapomniane widoki. Najciekawszą częścią trasy będzie ostatnie 5km przed metą, gdzie zawodnicy będą mieli do pokonania bardzo trudny odcinek XC biegnący po istniejącej trasie PAZUR XC LĘBORK. Rywalizacja będzie przebiegać na dwóch dystansach: SPEED około 34km oraz MEGA około 68km.

Baza zawodów będzie znajdować się w pobliżu stadionu miejskiego a w miasteczku zawodnicy oraz kibice będą mogli skorzystać z oferty partnerów wydarzenia.
Impreza zostanie zorganizowana dzięki firmie ZAKŁAD USŁUG BUDOWALNYCH KREFTA, która została sponsorem głównym wydarzenia w Lęborku.
Każdy uczestnik może liczyć na bogaty pakiet startowy gdzie znajdą się min: baton energetyczny,
piwo bezalkoholowe, napój energetyczny oraz bon na posiłek po zawodach.

Trasy:
- 34km
- 68km

ZapisyPakiet startowy:
- baton energetyczny Bombus Energy
- piwo LECH FREE
- puszka RED BULL
- livetracking przez Aplikację ŚledźGPS
- torba eko 
- numer startowy z chipem do pomiaru czasu
- medal Finishera na mecie
- catering na mecie
- FOTORELACJA & VIDEORELACJA

MH Automatyka Pomerania MTB Maraton odbywa się cyklicznie na terenie województwa Pomorskiego i składa się z 8 edycji. Zawodnicy uczestniczący w przynajmniej 6 z 8 edycji mogą brać udział w rozdaniu oraz losowaniu nagród w klasyfikacji generalnej podczas finału w Gdańsku 28 Sierpnia 2022, który to będzie jednocześnie Finałem Pucharu Polski XCM. Pula nagród rzeczowych i finansowych w klasyfikacji generalnej będzie wynosić ponad 65.000zł.

Sponsorzy wydarzenia:
MH AUTOMATYKA, ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH KREFTA, BOMBUS ENERGY, PALARNIA MAŁA CZARNA, CST POLAND, ELVELO, U IGORA - SERWIS I NARTY, CUKIERNIA KRZYSZTOF WENTA, LECH FREE, 4YOURBIKE, 4 SPORTLAB, MEILAN, REVOLTT TECH, AEROGREASE, RAMIRENT, BLIZ POLSKA, CAT SHOP, CYCLING POINT, PAWEŁ OLCZYK TRENER, BUD ROB, DECATHLON, MOTYWATOR OD KUCHNI, KOŁO-KOŁA, SOUL KOZAK, MAKO TSL, NATA, FOOTBALANCE POLSKA, NOVA2RIDE, PEZAL, BIOMECHANIKA KOLARSKA PIOTR GRZYB, NITECORE, EXTRAWHEEL, MPL TECHMA

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl