wiadomości

MOSiR Cup - Dzikie drużyny 2008

Najnowszy artukuł na ten temat

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Ruszyły rozgrywki MOSiR Cup - Dzikie drużyny 2008 o Złotą Piłkę EURO 2012. Areną wakacyjnych zmagań jest obiekt sportowy przy ul. Dąbrowszczaków 13 na gdańskim Przymorzu. W każdy poniedziałek odbywać się będą turnieje dla rocznika 1993 i młodszych, a środy zarezerwowane są dla graczy 16-letnich i starszych. Cyklowi patronuje Portal trojmiasto.pl, a honorowy patronat sprawuje Bogdan Oleszek, przewodniczący Rady Miasta Gdańska. Pierwszymi zwycięzcami zostali Pokemony i Jagiellońska.- Gramy na znanym dobrze wielu zawodnikom z turnieju Intersoccer na Targu Węglowym i MiniEuro na Placu Zebrań Ludowych boisku. W MOSiR Cup mogą zagrać ekipy trzyosobowe z rocznika 1993 i młodsi oraz dwuosobowe drużyny w kategorii 1992 i starsi. Nagrody dla najlepszych są po każdych zawodach oraz przygotujemy je dla najlepszych w klasyfikacji generalnej, na której złożą się punkty zdobywane przez całe wakacje - wyjaśnia Grzegorz Pawelec, przedstawiciel organizatora rozgrywek MOSiR Gdańsk.

Wśród najmłodszych jako pierwsi pamiątkowe koszulki, piłkę nożną oraz maksymalną liczbę punktów (siedem) wygrali Jan Mizgała, Dariusz Weselak, Łukasz Weselak. Pokemony, bo tak ochrzcili swoją drużynę zwycięzcy, wyprzedzili HSV Siedlce (Maciej Raniowski, Alan Twardowski, Bartosz Szczepański) i Drużynę Puchatka (Piotr Durczyński, Michał Wojtala, Dymitr Lykhovid).

W starszej grupie najlepiej grali mieszkańcy ul. Jagiellońskiej, jak wskazuje nazwa zespołu. Łukasz Marszałek i Łukasz Borkowski wyprzedzili ) Świry Gdańsk (Daniel Zabrocki, Kamil Borkowski) oraz Kaszanki (Michał Nadolny, Marcin Stefanik). Warto podkreślić, że wszyscy startujący wykazali się niesamowitą ambicją i hartem ducha, choć rozgrywki toczyły się przy padającym deszczu.

Opinie (1)

  • Kiedys to byly turnieje..

    Teraz postawili to male boisko na srodku zwyklego boiska i nie ma gdzie w pilke pograc. A jak sie wejdzie na to boisko pograc to przyjezdza ochrona i sila wyrzuca. Niedlugo trzeba bedzie jeszcze placic zeby pograc w pilke...

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl