stat
Impreza już się odbyła

MOVEmber na Stadionie

Pochwal się wąsem i weź udział w profesjonalnym treningu

wrz 26

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 100 zł
Movember to międzynarodowa kampania społeczna, która zwraca uwagę na problem zachorowalności mężczyzn na raka jąder i raka prostaty. W ramach akcji panowie przez cały listopad zapuszczają wąsy - nie tylko na znak solidarności z chorymi, ale też by sprowokować dyskusję na temat niezbędnej profilaktyki przeciwnowotworowej. Stadion Energa Gdańsk przyłącza się do kampanii, zachęcając mężczyzn do dbałości o swoje zdrowie i dobrą kondycję.

MOVEmber na Stadionie to akcja mająca na celu dopingować mężczyzn w budowaniu świadomości na temat "męskich" nowotworów oraz odpowiedniej profilaktyki. Organizatorzy ze Stadionu Energa Gdańsk przygotowali dla panów konkurs i profesjonalne treningi. Od 13 do 16 listopada pełnoletni mężczyźni mogą wysyłać swoje kreatywne zdjęcia z wąsem na adres csr@arenagdansk.com. W mailu powinno być zawarte także imię, nazwisko oraz wiek osoby na zdjęciu. Ze wszystkich przesłanych zgłoszeń, komisja wyłoni najbardziej oryginalne. Ich autorzy wezmą udział w wyjątkowym treningu przy murawie, który 18 listopada poprowadzą trener Magdalena Płóciennik i dr Łukasz Płóciennik z gdańskiego FitnessFitback. Tego samego dnia rozpocznie się druga tura konkursu - zdjęcia z wąsem będzie można przesyłać do 21 listopada. Na zwycięzców czeka kolejny profesjonalny trening z FitnessFitback, który odbędzie się 25 listopada na Stadionie.

Zajęcia będą trwały 1,5 godziny, liczba miejsc jest ograniczona. Każdy uczestnik treningu, poza świetną zabawą, może liczyć też na wyjątkową pamiątkę w postaci zdjęcia portretowego wykonanego na najpiękniejszym stadionie w Polsce. Regulamin i więcej informacji można znaleźć na stronie www.StadionEnerga.pl.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl