stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

MTB Gdynia Kids 2021

MTB Gdynia Kids 2021, to zawody poprzedzające jedną z najważniejszych i największych imprez kolarskich imprez tego roku XCM 7R CST MTB Gdynia Maraton 2021. Rywalizacja odbędzie się w sobotę, 18 września. Najmłodsi kolarze swoje siły sprawdzić będą mogli na specjalnie dla nich przygotowanych trasach, odpowiednich dla ich kategorii wiekowych i poziomu zaawansowania.

Relacja z imprezy

Dla najmłodszych dzieci do lat sześciu Gdyńskie Centrum Sportu zaplanowało dystans MINI o długości około 1,5 km, którego trasa wiodła będzie utwardzonymi drogami na terenie Gdyńskiego Forum Sportu. Kolejna trasa, przeznaczona dla dzieci w wielu 7-11 lat MEDIUM przeprowadzona będzie na pętli liczącej 3 km. Ostatnia kategoria MAXI, której trasa częściowo będzie wiodła leśnymi ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przeznaczona będzie dla kolarzy mieszczących się w przedziale wiekowym 12-16 lat. Jej dystans wyniesie 5 km.

Na wszystkich kolarzy, którzy ukończyli swoje wyścigi, organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale, a dla najlepszych w kategoriach MEDIUM i MAXI nagrody rzeczowe dla pierwszych trójek wśród dziewczyn i chłopców..

Zgłoszenia do zawodów odbywać się będą drogą elektroniczną poprzez Profil Zawodnika do dnia 30 sierpnia. Dla wszystkich niezdecydowanych, o ile przepisy epidemiczne będą na to pozwalały, w biurze zawodów funkcjonującym podczas trwania imprezy czekać będzie dodatkowych 100 pakietów.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet ulgowy
    10 zł
MINI -1,5 km - 10,00 PLN
MEDIUM -3 km - 10,00 PLN
MAXI -5 km - 10,00 PLN

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl