• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Maraton Sierpniowy (1 opinia)

Dnia 16 sierpnia 2014 r. zapraszamy wszystkich Fanów jazdy na rolkach do wspólnej zabawy na MTG Amber Expo Gdańsk w ramach VI Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy.

Maraton Sierpniowy to nie tylko zmagania najlepszych wrotkarzy z kraju i zagranicy, ale także amatorów i najmłodszych miłośników małych kółek. Z myślą o tych ostatnich Organizatorzy przygotowali zawody dla dzieci na zróżnicowanych dystansach. Centrum maratonu wraz z Biurem zawodów zlokalizowane będzie na ternie MTG Amber Expo.

W zmaganiach może wziąć udział każde dziecko posiadające własne rolki, lub wrotki i kask. Do udziału zapraszamy nawet dzieci kilkuletnie. Zawody dla dzieci startują o godz. 11:00.

Nowością tego roku będzie Rajd 4Fun, którego bezpośrednim organizatorem jest MOSiR Gdańsk. W ramach akcji "Koła kółka jedna spółka", której celem jest udostępnianie ścieżek rowerowych dla amatorów jazdy na kółkach o różnej wielkości, MOSiR organizuje rajd na dystansie 10 km ( tzw. dystans fitness). Udział mogą wziąć miłośnicy rowerów, rolek, nartorolek, deskorolek, longboardów i innych pojazdów kołowych napędzanych siłą własnych mięśni. Rajd4Fun startuje o godz. 15:00.

Amatorzy dłuższych dystansów będą mieli okazję do pokonania trudniejszego odcinka trasy na dystansie półmaratonu i maratonu o godz. 16:00. Dodatkowo na tym dystansie zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski wśród seniorów, juniorów, kadetów i pozostałych kategorii wiekowych.

Każdy kto weźmie udział w imprezie otrzyma pamiątkowy medal.

Wśród wszystkich Uczestników zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki ufundowane przez Sponsorów i Partnerów maratonu.

REGULAMIN

REJESTRACJA


Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.maratonsierpniowy.pl

Zobacz video relacje z poprzednich edycji Maratonu:

2013 r.


2012 r.


2011 r.

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • trojmiasto szaleje!

    ja sie ciesze :)

    • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl