wiadomości

stat

Maraton na bieżniach pomoże dzieciom

Spartanie to charytatywni biegacze, którzy od kilku lat biorą udział w największych imprezach biegowych w Polsce, zbierając w ich trakcie pieniądze dla swoich podopiecznych. W piątek i sobotę zapraszają  w tym celu do CityFit w Gdańsku.
Spartanie to charytatywni biegacze, którzy od kilku lat biorą udział w największych imprezach biegowych w Polsce, zbierając w ich trakcie pieniądze dla swoich podopiecznych. W piątek i sobotę zapraszają w tym celu do CityFit w Gdańsku. mat. prasowe

W piątek o godz. 16 w CityFit zobacz na mapie Gdańska rozpocznie się 24-godzinny charytatywny maraton na bieżniach Bieg Serca 24h. Przez całą dobę biegacze będą pokonywać kilometry dla niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom. Aby dołożyć swoją cegiełkę do szczytnego celu wystarczy kupić pakiet startowy w cenie 20 zł na stronie wydarzenia: www.biegserca.cityfit.pl. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i turnusy rehabilitacyjne.Bieg Serca 24h to wspólna inicjatywa sieci klubów CityFit i Fundacji Spartanie Dzieciom. W piątek w dziewięciu miastach biegacze będą pokonywać kilometry na bieżniach. Charytatywny maraton wystartuje o godzinie 16, jednocześnie w 10 klubach CityFit w całej Polsce: Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław, Wałbrzych, Katowice, Bielsko-Biała, Rzeszów i Lublin. W Gdańsku będzie to klub zlokalizowany na terenie Olivia Business Centre (al. Grunwaldzka 472 D).

- Mamy 24 godziny na wybieganie na 50 bieżniach w 10 klubach CityFit pomocy dla niepełnosprawnych dzieci. Liczymy na wasze ogromne serca i zaangażowanie. W tym biegu nie liczą się wyniki, ale udział i chęć pomocy. Dlatego sami wybieracie czas, w którym zamierzacie biec. Wystarczy nawet 15 minut truchtu, więc skrzyknijcie znajomych i dołączcie do nas. Nasze bieżnie będą dostępne przez 24 godziny i mamy nadzieję, że nie będzie momentu, kiedy którakolwiek z nich będzie stała pusta - mówi Łukasz Gądek z sieci klubów fitness CityFit, która jest organizatorem wydarzenia.
ZAPISZ SIĘ DO UDZIAŁU W CHARYTATYWNYM MARATONIE NA BIEŻNIACH

W każdym klubie pojawią się Spartanie - charytatywni biegacze, którzy od kilku lat biorą udział w największych imprezach biegowych w Polsce, zbierając w ich trakcie pieniądze dla swoich podopiecznych. Znakiem rozpoznawczym grupy jest charakterystyczne przebranie. Zawodnicy biegają w strojach starożytnych Spartan, w pełnym rynsztunku bojowym, z włócznią i tarczą w ręku oraz hełmem na głowie.

- Nie jest ważne, czy lubisz biegać na zewnątrz czy na stacjonarnej bieżni na siłowni. Bieg Serca 24h w CityFit jest dla każdego. Wybierz dogodną dla siebie lokalizację spośród 10 klubów fitness, określ czas, jaki chcesz biec i kup pakiet startowy. Dochód ze sprzedaży wejściówek zostanie przeznaczony na leczenie i turnusy rehabilitacyjne dla dzieci - wyjaśnia Michał Leśniewski, szef Fundacji Spartanie Dzieciom.
Zapisać się do startu można na stronie wydarzenia. Aby wziąć udział w akcji trzeba zapłacić 20 zł wpisowego. Osoby, które nie dadzą rady pojawić się na wydarzeniu, a chciałyby pomóc podopiecznym Fundacji znajdą tam również informacje, gdzie i jak można dokonywać wpłat online.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.