stat
Impreza już się odbyła

Memoriał Andrzeja Pawińskiego

Zapraszamy na ogólnopolskie zawody pływackie pod patronatem Prezydenta Miasta Sopotu. Memoriał Andrzeja Pawińskiego odbędzie się 23 października.

gru 10-12

piątek - niedziela, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny
gru 18-19

sobota - niedziela, godz. 18:00

Otomin
Pan Andrzej Pawiński był wieloletnim wicedyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 7 w Sopocie, współzałożycielem Uczniowskiego Klubu Sportowego "Siódemka", członkiem Rady Miasta Sopotu, działaczem Związku Harcerstwa Polskiego, a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, dlatego Memoriał cyklicznie(raz w roku) jest organizowany na sopockiej pływalni MOSiR przy ul. Haffnera 57.

Na imprezie wystartuje ok 250 zawodników z całej Polski. Rywalizacja odbędzie się w rocznikach: 2007,2008,2009 i 2010. Poza rywalizacja sportową nieodłącznym punktem Memoriału jest spotkanie współpracowników i przyjaciół zmarłego Andrzeja Pawińskiego. Na zawody zaproszono gości: żonę Pana Andrzeja-Krystynę Pawińską, przyjaciół zmarłego oraz Radnych Miasta Sopotu.

Uczestnictwo:
W zawodach mają prawo startu zawodnicy odpowiadający następującym wymogom:
- zgłoszeni przez klub lub PZP
- posiadają licencję
- posiadają aktualne badania lekarskie,
- w systemie SEL PZP posiadają status: Aktywny
- urodzeni w latach 2010-2007

Zawody zostaną przeprowadzone z bardzo ograniczonym udziałem publiczności zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi organizacji imprez sportowych

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl