• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Mikołajkowe Z Mapą do Lasu - Gdynia Rogulewo - mikołajkowe spotkanie przy ognisku!

Zapraszamy na kolejne spotkanie Z Mapą do Lasu.
Czeka nas spotkanie Mikołajkowe!

Spotkajmy się 10 grudnia 2023 (niedziela) na parkingu leśnym w Rogulewie.
fot. Freepik - rawpixel


Z Mapą do Lasu to wyjątkowe spotkanie rekreacyjno - treningowe organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS "Azymut 45" Gdynia. 
fot. Michał Sadowski


Czeka na Was dużo atrakcji i niespodzianek mikołajkowych! Zachęcamy do "udekorowania się" akcentami związanymi z Mikołajem  Będzie się działo......
fot. Freepik - wirestock

A po przebyciu trasy czekać na Was będzie ognisko!
Zabierzcie kiełbaski, pianki i inne wiktuały, które można w ognisku przygotować.

fot. archiwum UKS Azymut 45

Każde Z Mapą do Lasu to różne trasy do wyboru - w zależności od stopnia zaawansowania.
Spacerujemy - truchtamy - biegamy - czy ścigamy się - z samym sobą, z pozostałymi uczestnikami? - każda forma jest dopuszczalna, każdy decyduje sam.
To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!

Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Na starcie czekają osoby zajmujące się orientacją od wielu lat, które z chęcią wytłumaczą Ci jak zacząć!

Jeśli chcesz pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań! Zapraszamy!

Zapisy: https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Z-Mapa-do-Lasu/Zgloszenie

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org - z chęcią na nie odpowiemy.


Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15 zł
 • Przedsprzedaż
  10 zł
10 zł za mapę w przypadku zgłoszenia przez internet do godz. 20.00 dnia poprzedzającego spotkanie Stacjonarne ZMdL - płatne przelewem na nasze konto (opcja preferowana) lub gotówką na miejscu spotkania.

15 zł za mapę w przypadku zgłoszenia na miejscu na spotkaniach Stacjonarnych ZMdL - nie gwarantujemy dostępności mapy z wybraną trasą dla osób zgłaszających się na miejscu.

+25 zł za trasę "O" (dziecko z naszym opiekunem) - opcja ta jest dostępna tylko po wcześniejszym zgłoszeniu i potwierdzeniu.

+50 zł za trasę z instruktorem (szkolenie), w przypadku grupy - cena do negocjacji - opcja ta jest dostępna tylko po wcześniejszym zgłoszeniu i potwierdzeniu.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl