stat
Impreza już się odbyła

Mikołajkowy Crash Course Salsa & Chachacha Solo z Michałem

Warsztaty solo dedykowane są dla osób początkujących, które mają już kilka lekcji za sobą lub dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Podczas tych 3h poznacie podstawowe kroki salsy i chachacha, nauczycie się słuchać muzyki i bawić się tańcem - bo przecież o to w sumie chodzi . Po ukończeniu kursu będziecie mogli ze spokojną głową dołączyć do naszych zajęć Latin Fever solo, na których będziemy doskonalić nasz warsztat i uczyć się kolejnych latynoskich kroków. 

w każdy wtorek (do 31.03), godz. 19:15

Gdańsk,
bilety 39 zł
ulgowy 5 zł
mar 5

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 219 zł
Nie chcesz zapisywać się w ciemno na kurs? Nie wiesz czy ten styl tańca jest dla Ciebie? Teraz jest idealna okazja żeby się dowiedzieć . Zrób sobie prezent mikołajkowy i spędź z nami te 3h przepełnione wiedzą, sporą dawką uśmiechu i dobrą zabawą! 

Zapisy:
Chcesz wziąć udział? Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy, na maila wyślemy Ci wszystkie niezbędne informacje! https://salsaclub.pl/kontakt/
lub napisz do nas na kursy@salsaclub.pl

Nasz klub spełnia wszystkie wymogi sanitarne, które zostały zatwierdzone przez sanepid. Niemniej, w związku z tym liczba uczestników jest mocno ograniczona. Nie zwlekaj, by miejsce nie uciekło Ci sprzed nosa.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    70 - 90 zł
Koszt:
Pierwsze 3 osoby 70 zł (cena całego kursu)
Kolejne 3 osoby 80 zł (cena całego kursu)
Pozostali 90 zł (cena całego kursu)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl