• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Mikołajkowy weekend dla aktywnych. Propozycje na 3-4 grudnia

mip.
2 grudnia 2022, godz. 06:00 
Opinie (2)
Najbliższy weekend dla aktywnych przyniesie atrakcje związane z Mikołajkami. Najbliższy weekend dla aktywnych przyniesie atrakcje związane z Mikołajkami.

Najbliższy weekend dla aktywnych przyniesie mikołajkowe propozycje. Oprócz gier na orientację, odbędą się także zabawy na rolkach. Ponadto dostępne będą także inne treningi i imprezy. Wszystko znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez. Sprawdźcie, w jaki sposób możecie spędzić czas w weekend, 3-4 grudnia.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 3-4 grudniaParkowe Gry na Orientację - Kozacza GóraBractwo Przygody Almanak i Rada Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice w niedzielę, 4 grudnia, zapraszają na mikołajkową edycję imprezy z cyklu "Gry Parkowe na Orientację" na Kozaczą GóręMapka. Uczestnicy mają do wyboru cztery kategorie startowe. Mile widziane są także dzieci. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 9:30. Starty do godz. 13:30. Zapisy na stronie internetowej lub w biurze zawodów. Bilety w cenie od 1 do 22 zł. Mieszkańcy dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, zgłoszeni do piątku do godz. 19, są zwolnieni z opłat. Wszyscy uczestnicy są zachęcani do przebrania w stroje św. Mikołaja.

Parkowe na Orientację Kozacza Góra

impreza na orientację


Mikołajki na rolkachRoll4All Skate ArenaMapka w sobotę, 3 grudnia, zaprasza dzieci w wieku 5 do 14 lat na Mikołajki na rolkach. W planie sporo atrakcji: dwie godziny gier i zabaw, rolkowe poszukiwania zagubionych Mikołajowych prezentów, przygotowanie piernikowych bombek świątecznych, świąteczne tańce z Elfami oraz konkursy. Koszt udziału to 60 zł, osoby przebrane mogą liczyć na rabat w wysokości 10 zł. Na miejscu będzie także możliwość wypożyczenia sprzętu: rolek (15 zł), kasku i ochraniaczy (5 zł).

Mikołajki na rolkach

bal, dancing, pokaz


Mikołajkowe z Mapą do Lasu - Gdynia LeszczynkiKlub orientacji sportowej UKS "Azymut 45" Gdynia, w niedzielę, 4 grudnia, zaprasza na Mikołajkowe z Mapą do Lasu, która odbędzie się na gdyńskich LeszczynkachMapka. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek mikołajkowych! Każdy chętny zaproszony jest do udekorowania się akcentami związanymi ze św. Mikołajem. Do wyboru są 4 trasy o różnej długości i stopniu zaawansowania. Aby się zapisać, należy wypełnić formularz internetowy. Koszt udziału to 10 zł. Możliwe także zapisy w biurze zawodów za opłatą 15 zł. Start o godz. 10:30.

Mikołajkowe Z Mapą do Lasu

bieg, rajd / wędrówka, impreza na orientację


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

Liga Harpagana etap 2

impreza na orientację, trening

Harpuś z mapą na Krakowiec

impreza na orientację, trening

Mikołajkowe Nerfowanie w Gdańsku

gry, turniej, trening

Mikołajki z Eskimoteam

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Morsowanie z Good Luck Club

morsowanie

Kolarstwo VeloGD

zawody / wyścigi

Mikołajkowe Rollerdisco

dancing, zajęcia rekreacyjne

Taniec z akrobatyką

kurs tańca

Marinowe morsowanie (1 opinia)

morsowanie

Qigong Falun Dafa

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Morsowanie w Gdyni

morsowanie

Morsowanie w Sopocie

morsowanie

Morsowanie w Gdańsku

morsowanie
mip.

Wydarzenia

Opinie (2) 2 zablokowane

 • Biorę gazetki sklepowe i rozpoczynam bieg

  na orientację gdzie są promocje.

  • 4 0

 • my na Nowej Letnicy łapiemy się z kilkoma sąsiadami i niezłą ekipą na lepienie bałwanów :) miejmy nadzieję, że będą warunki!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Indoor Triathlon Gdynia 2023

zawody / wyścigi

Wim Hof Fundamentals Workshop

warsztaty, morsowanie, joga

Parkowe na Orientację Zaspa Rozstaje

impreza na orientację

Forum

Najczęściej czytane