• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
PATRONAT

Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Polski, Zawody Okręgowe w Motocrossie (2 opinie)

Gdański Auto Moto Klub zaprasza na widowisko pełne sportowej adrenaliny! W dniach 05-06/06/2021 zapraszamy na motocrossowe ściganie w Gdańsku na torze przy ul. Starogardzkiej. Poczuj wyjątkową energię i emocje związane z rywalizacją motocyklową.

Po rozluźnieniu obostrzeń COVIdowych pełną parą ruszył sezon sportowy. Już w pierwszy czerwcowy weekend, Gdański Auto Moto Klub organizuje drugą rundę Mistrzostw Europy NEZONE. Pierwsza odsłona odbyła się na Ukrainie, gdzie reprezentant Polski Michał Psiuk zwyciężył w klasie EMX65. Mamy nadzieję , że uda mu się powtórzyć sukces na torze w Gdańsku.

Natomiast w kategorii EMX85 najlepiej z polskich zawodników zaprezentował się Bartosz Jaworski który zajął 5 miejsce. Niestety wśród kadrowiczów zabraknie reprezentanta GAMK Piotra Kajrysa, którego kontuzja doznana na Ukrainie wykluczyła z rywalizacji w drugiej rundzie. Zawody Mistrzostw Europy uzupełni rywalizacja Mistrzostw Polski w Motocrossie ORLEN MxMp: MxOpen. oraz zawody o Puchar Prezesa PZM ZO Gdańsk, przeznaczona dla Amatorów.

Klasa MxOpen to najmocniejsze motocykle i najlepsi zawodnicy startujący aktualnie w Mistrzostwach Polski. Jesteśmy na starcie sezonu 2021 i każdy jest ciekawy otwarcia rywalizacji oraz kondycji Riderów po tak długim lockdownie.

Pierwsze zawody weryfikują efekt zimowego okresu treningów, a każdy wywalczony punkt może pomóc zbudować pewność zawodnika. W tej klasie walka zawsze toczy się do ostatniego okrążenia- dla kibiców zawsze oznacza to wspaniałe widowisko.

Jeżeli jeździsz crossem hobbystycznie i chcesz wystartować przy dopingu swoich przyjaciół zgłoś się do GAMK i wystartuj w profesjonalnie przygotowanych zawodach, które organizujemy dla Ciebie w sobotę - zachęca Paweł Kurajk z GAMK.

Gdański tor to jeden z najbardziej wymagających i widowiskowych obiektów w Polsce. Gościliśmy już kilkukrotnie zawody cyklu Motocross of European Nations, organizowaliśmy Mistrzostwa Świata w quadcrossie, Mistrzostwa Europy w motocrossie oraz wielokrotnie zawody rangi Mistrzostw Polski.

Sobota: 13:00
wyścigi MX Amator
wyścigi kwalifikacyjne EMX65 EMX85
Niedziela: 12:00
wyścigi ORLEN MXMP MXOPEN
wyścigi finałowe EMX65 EMX85

Zapraszamy na bezpieczną sportową odskocznię na otwartym powietrzu, na Gdańskim torze
motocrossowym. Elektryzująca rywalizacja i wielkie emocje gwarantowane. Zobacz piękno offroadu.
Dla kibiców przygotowana zostanie strefa gastronomiczna, gdzie śmiało możemy przetestować wszystkie
przysmaki z food trucków oraz zimne napoje.

Na zawodach obowiązuje reżim sanitarny zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów. Prosimy o
zachowanie 1,5m dystansu, a w miejscach wrażliwych prosimy o stosowanie maseczek.


Szczegółowy harmonogram zawodów

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
20 zł (bilet dwudniowy, bilet zakupiony w sobotę upoważnia do wstępu w niedzielę
free dzieci oraz osoby niepełnosprawne

Opinie (2)

 • Motocross

  Super

  • 2 0

 • dziś klasa OPEN

  super

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl