• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mistrzostwa Świata Fitness Fit-kids & Fitness Aerobic

24-25 LISTOPADA 2018 zapraszamy na niezwykłe sportowe widowisko: MISTRZOSTWA ŚWIATA FITNESS FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC - V GRAND PRIX FITNESS ALEKSANDRY KOBIELAK, które odbędą się w Gdańsku w Amber Expo w Gdańsku podczas Targów GRA I ZABAWA. Głównymi Partnerami wydarzenia są: Miasto Gdańsk oraz LOTTO.

 
Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF Poland (World Fitness Federation) jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego.
 
Na wydarzenie do Polski przyjadą najbardziej utalentowani zawodnicy z różnych krajów m.in. Chorwacja, Serbia, Niemcy, Białoruś, Cypr i inni, którzy będą rywalizować o tytuły Mistrzów Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic w kategoriach wiekowych w solo, duetach, trio i formacjach. W związku z tak szybkim rozwojem tej dyscypliny i liczną grupą zawodników, w 2017 roku został wprowadzony nowy przepis, który pozwoli na wyłonienie zwycięzców dodatkowo z podziałem na dwie kategorie: A (zawodnicy startujący w zawodach powyżej 3 lat) oraz B (zawodnicy startujący w zawodach poniżej 3 lat). Będą to najwyższe rangą międzynarodowe zawody w tej dyscyplinie 
organizowane na licencji World Fitness Federation.
 
Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic organizowane w Polsce idealnie wpisują się w koncepcję okrągłej Polskiej rocznicy, dzięki której możemy szerzyć Polską historię również na arenie międzynarodowej. Jesteśmy dumni, że 100 lat niepodległości, możemy uczcić właśnie w taki sposób!

Dodatkowym atutem jest fakt, że zawody odbywają się podczas Tragów GRA I ZABAWA, którym towarzyszy bogaty program o charakterze edukacyjno-rozrywkowym, spotkania autorskie, bitwy i warsztaty komiksowe, turnieje gier planszowych i wiele innych atrakcji. Połączenie sił Tragów oraz zawodów w Fitness FIT-KIDS gwarantuje nam ponad 10.000m2 świetnej zabawy!

Zapraszamy z całymi rodzinami na aktywny wypoczynek do AMBER EXPO - do kibicowania i spędzenia wspólnego czasu w sportowym klimacie.

HARMONOGRAM:

24.11.2018 sobota

12:00 - START / 17:00 - Oficjalna Dekoracja Zawodników
Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic kategoria "B" (zawodnicy trenujący poniżej 3 lat)

16:00 - Inne Formy Tańca / 17:00 Oficjalna Dekoracja Zawodników

25.11.2018 niedziela

09:30 - START / 11:30 - Oficjalna Dekoracja Zawodników
Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic kategoria "A" (zawodnicy trenujący powyżej 3 lat)

13:30 - START / 16:00 - Oficjalna Dekoracja Zawodników
V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak (zawody Ogólnopolskie)

Więcej szczegółów na stronie: www.akademiafitness.eu/worldchampionship2018

Przeczytaj także

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl