• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mistrzowski Sopot 2014 (1 opinia)

22 września pod hasłem "Mistrzowski Sopot" na Stadionie Leśnym w Sopocie pożegnamy lato. Tego dnia podczas pikniku rodzinnego, bogatego mnóstwem atrakcji, będziemy zachęcać nie tylko do czynnego uprawiania "królowej sportu", ale także do jej pokochania poprzez udział w Halowych Mistrzostwach Świata w marcu 2014 w ERGO ARENIE.
W przedostatnią niedzielę września będziemy z Państwem na najpiękniej położonym stadionie w Polsce już od godziny 11.

Dzieci, które dopiero opanowały sztukę mówienia i chodzenia, dorośli aktywni i nieaktywni fizycznie oraz po prostu ci, którzy lubią spędzać czas wolny na świeżym powietrzu - na pikniku mile widziani będą wszyscy bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.

Gry i zabawy, w tym zjeżdżalnie, malowanie twarzy, przejażdżki na kucykach dla maluchów, a dla ich opiekunów - między innymi nordic walking, fitness, crossfit.

Będzie okazja, by zapoznać się także z lekkoatletycznym sprzętem i wczuć się w rolę np. Anity Włodarczyk, stając na rzutni czy Usaina Bolta, dotykając bloków startowych.

Do dyspozycji uczestników pikniku będą też zawodnicy Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, którzy odsłonią tajemnice "warsztatu" i opowiedzą o własnych doświadczeniach sportowych. Z kolei reprezentanci Klubu Weterana, działającego przy SKLA, spróbują przekonać seniorów, że przygodę z lekkoatletyką niekoniecznie trzeba zaczynać w wieku lat kilkunastu.

Na boisku odbędą się piłkarskie rozgrywki parafialne, a dla strudzonych sportowymi zmaganiami - czy to w roli uczestnika czy kibica - czeka ciepła strawa. To atrakcje dla ciała. Ducha zaspokoi muzyka na żywo.
W programie przewidziano również konkursy wiedzy o lekkiej atletyce, których laureaci mogą liczyć na gadżety, związane z HMŚ 2014.
Zapraszamy w niedzielę, 22 września o godzinie 11 na sopocki Stadion Leśny. Wstęp wolny.

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • Byłam z córcią :)))

  doskonale przygotowana impreza. Wiele atrakcji naprawdę trafionych w dziecięce gusta. Konkursy i "stanowiska" nie tylko dawały możliwość pohasania maluchom, ale też pozwoliły zobaczyć/dotknąć/poznać wiele konkurencji królowej sportu -Lekkiej Atletyki. Pogoda dopisała, uśmiechy dzieci wokół mnie utwierdziły mnie w przekonaniu, że są miejsca i ludzie którym się chce zrobić coś dla mieszkańców niekoniecznie licząc na zysk z biletów.
  Mam nadzieję, że wkrótce impreza się powtórzy :)
  Dziękuję organizatorom i pozdrawiam

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl