stat
Impreza już się odbyła

Motocyklowy POTOP

Razem jest fajniej! W gronie zapalonych motocyklistów wybierz się za morze i zwiedzaj Szwecję. Przed nami kolejna edycja Motocyklowego Potopu chyba jedynej takiej imprezy w Europie. To wspólna wyprawa najpierw wielkim statkiem przez morze, a potem motocyklami przez piękne krajobrazy Szwecji. Z przygotowanych przez nas tras, swoją wybierasz i pokonujesz samodzielnie, w swoim tempie i swojej grupce znajomych. Zobaczysz słynne skandynawskie krajobrazy, a wieczorem spotkasz się z resztą motocyklowej gromady na nocleg w pięknym miejscu na kempingu, gdzie czekają wygodne domki, grill i cały wieczór na zdobycie nowych motocyklowych przyjaciół!

sie 7-8

sobota - niedziela, godz. 11:00

Pruszcz Gdański, Zastawna
paź 1-3

piątek - niedziela

Gdynia
W sezonie 2020 mamy dla Ciebie nie lada gratkę nowy, wyjątkowy kemping i nowe trasy! Wybierz się z nami do Västervik, nadmorskiej miejscowości w połowie drogi między Karlskroną a Sztokholmem. Stąd niedaleko do słynnego Vimmerby, gdzie żyła i tworzyła Astrid Lindgren. To miejsca, które najlepiej zwiedzać motocyklem. A wieczorem po zwiedzaniu czeka odpoczynek i zabawa na uroczo położonym i świetnie wyposażonym kempingu Västervik Resort. Możesz wybrać 2 lub 3-dniowy pobyt, aby wystarczyło Ci czasu do zobaczenia wszystkiego wokół. Mieszkamy w domkach na kempingu. Chcesz być blisko natury i przy tym zaoszczędzić? Weź ze sobą namiot! Na kempingu masz pełne zaplecze, więc nawet z namiotem to będzie wygodna wyprawa.

Zabierz swój motocykl lub skuter, przepraw się z nami przez morze i przeżyj prawdziwą przygodę! Przed Tobą dwie noce pełne zabawy na statku Stena Line oraz aż dwa lub nawet trzy dni na trasach motocyklowych w Szwecji. Podczas rejsów możesz się bawić do białego rana, wypocząć w wygodnej kabinie lub podziwiać morze po horyzont. Pobyt na szwedzkim kempingu zapewni Ci integrację z resztą grupy. Możesz wybrać wyjazd z jednym lub dwoma noclegami w Szwecji, na dobrze wyposażonym kempingu położonym w urokliwym miejscu. Zdecydowany? Rób rezerwację jak najszybciej liczba miejsc ograniczona!
 
Rejs z 2 noclegami na statku, 1 lub 2 noclegami w Szwecji oraz 2 lub 3 dniami w Szwecji na motocyklu.
Już od 598 zł/os (z miejscem w domku)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl