• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

(NIE)Wolne Miasto Gdańsk, Walkative

XX-wieczne Wolne Miasto Gdańsk w praktyce nie dla wszystkich było miastem pełnym wolności. W okresie między I a II Wojną Światową było to w połowie niezależne miasto-państwo. Od początku lat 30. do końca II Wojny Światowej to właśnie w Gdańsku odbywały się liczne marsze oddziałów SS i SA, podczas których dochodziło do wielu aktów przemocy i terroru wobec społeczności żydowskiej oraz polskiej. Doprowadziło to do śmierci nie tylko Żydów, Polaków, Niemców, ale również samego miasta.

paź 8

niedziela, godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 12

czwartek, godz. 17:30 - 20:00

Gdańsk Przed Teatrem Szek, Bogusławskiego 1 przy...
bilety 30-35 zł
ulgowy 15-20 zł
przedsprzedaż 30 zł
Wycieczkę możesz zarezerwować tutaj:
https://freewalkingtour.com/pl/gdansk/nazistowski-terror-w-gdansku/
+48 513 875 814

Miejsce spotkania: przy Złotej Bramie

Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa, ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie!

Wycieczki działają w naszej formule płacisz ile chcesz - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina. Przez około 1,5 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji.
Zapraszamy!

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl