• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Nagi Bieg Mikołajkowy (2 opinie)

Kochani Ludzie! Grudzień to magiczny okres, ale niestety nie dla wszystkich. Chcąc trochę radości tym najbardziej potrzebującym, jak co roku organizujemy świąteczną pomoc! Nie bez echa obiła się nasza zeszłoroczna akcja dobroczynna. Bardzo Wam dziękujemy za pomoc i zaufanie w imieniu naszym oraz dzieci z domu dziecka. Nasz bieg wokół Klifu choć szalony, okazał się opłacalny, bo rozruszał zbiórkę i udało nam się zebrać ponad 20 tysięcy zł.

Dwa lata temu w święta zbieraliśmy dla koleżanki, która wraz ze swoją matką opiekuje się niepełnosprawnym, przykutym do łóżka bratem, któremu ze względu na panującą pandemię odmówiono nawet niezbędnych wizyt pielęgniarki. Chłopak otrzymał wsparcie na produkty pierwszej potrzeby. W zeszłym roku rodzina otrzymała od nas polowe zebranej kwoty. W tym roku pomagamy mu ponownie, ponieważ dla nas odmowa kilku, często zbędnych, przyjemności może być dla innych szansą na przetrwanie.

Ale to nie wszystko Jak co roku chcielibyśmy również sprawić radość tym młodszym, którzy na co dzień nie mogą sobie pozwolić na spełnienie nawet tych drobnych marzeń ale my je spełnimy! Dostaliśmy list do Mikołaja od kilkunastu wspaniałych dzieci z Domu Dziecka, a każde z nich wymarzyło sobie jeden prezent pod choinkę, dzięki któremu na ich twarzach zagości wielki uśmiech

Nasz nagi bieg wzbudził tak ogromne zainteresowanie, ze każdy chciał w nim wziąć udział, wiec w tym roku możecie. Organizujemy Nagi Bieg Mikołajkowy i wszyscy mogą wziąć udział! Koszt uczestnictwa to dowolna kwota, minimum 99zł. Strój obowiązujący podczas biegu to czapka mikołajka oraz dowolna bielizna i nic więcej. Liczymy na mroźne temperatury, ponieważ widzimy się na Gdyńskim bulwarze!
Oczywiście możesz wesprzeć nasza inicjatywę nawet jeśli nie chcesz z nami biec.

Zebraną przez Nas kwotę przekażemy w równej części na rzecz niepełnosprawnego chłopaka oraz na prezenty dla dzieci. Jeśli ktoś z Was, miałby chęć zakupienia osobiście takiego prezentu i dostarczenia nam go, zapraszam do kontaktu prywatnie. Pamiętajcie, że dobro wraca, a każda kwota ma znaczenie, nawet ta najmniejsza. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc?!

link do zbiorki:
https://pomagam.pl/tcp3km

Opinie (2)

 • Czego to ludzie nie zrobia

  Aby wrzucić fote na fb lub insta.

  • 2 3

 • Fajnie - Super !

  Co uzyjem - to dla nas - bo za 100 lat nie bedzie nas - Brawo Gdynia

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl