• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Gdynia Sailing Days 2024

Największa sesja jogi w Gdyni

Zapraszam Cię na relaksującą, poranną sesję jogi i mindfulness w samym sercu Gdyni
Lekcję poprowadzi Dominika Płachecka - doświadczona nauczycielka jogi, właścicielka studia jogi Strefa Yogi w Gdyni.

Poziom - dla każdego niezależnie czy praktykujesz jogę, czy będzie to twój pierwszy raz. Złapiesz dobry flow na cały weekend, obudzisz energię, odżyjesz i odpoczniesz. Twoje ciało i umysł z pewnością Ci za to podziękują. Regeneracja układu nerwowego jest tak bardzo ważna w dobie ciągłego przebodźcowania mediami, hałasem, stresem, pracą.

Będzie mi ogromnie miło jeśli przyjdziesz i jeśli udostępnisz tę wiadomość bliskim osobom w ramach energetycznej wymiany Oby świadomych ludzi było wokół nas coraz więcej
Szczegóły wydarzenia: Gdzie: park na Kamiennej Górze (pod krzyżem) przy ulicy Słowackiego, Gdynia Kiedy: 25 maja (sobota) 9:30 Wstęp wolny!


Zapisy: www.strefayogi.pl/grafik" target="_blank" rel="nofollow">www.strefayogi.pl/grafik lub sms 502707352
Należy zabrać własną matę lub koc, wodę, coś na głowę ewentualnie, filtr uvab.
Uwaga Bardzo miło jest mi poinformować, że Strefa Yogi mieści się od maja w nowym miejscu Odwiedź nas na ul. Słowackiego 56, Gdynia (tuż przy Kamiennej Górze) Zapisy na zajęcia: www.strefayogi.pl/grafik" target="_blank" rel="nofollow">www.strefayogi.pl/grafik Pierwsze zajęcia za 50% ceny W studio mieści się również gabinet terapii manualnych, masażu, rownież Kobido oraz zabiegów prozdrowotnych m.in. refleksologii.

Zapraszamy

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl