• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Narty 20 zł, łyżwy 40 zł. Tanie oferty sprzętu zimowego w naszych ogłoszeniach

dak.
28 marca 2023, godz. 14:00 
Opinie (10)
Narty, łyżwy, kaski to część ofert sprzętu zimowego w ogłoszeniach na naszym portalu. Narty, łyżwy, kaski to część ofert sprzętu zimowego w ogłoszeniach na naszym portalu.

Narty za 20 zł? Łyżwy za 40 zł? To możliwe, bo w ogłoszeniach na naszym portalu nie brakuje ofert sprzętu zimowego, który można kupić naprawdę w atrakcyjnych cenach. Kończy się sezon, więc jest ich coraz więcej, zatem warto się zastanowić się nad skorzystaniem z takich okazji. Wśród propozycji jest zarówno sprzęt nowy, jak i używany.Serwis ogłoszeniowy Trojmiasto.plJeśli sprzęt zimowy, to...

Sezon zimowy dobiega końca, a to oznacza, że do ogłoszeń na naszym portalu trafia wiele ciekawych i co najlepsze tanich ofert sprzętu sportowego na zimę. Być może znajdziesz coś już na kolejny sezon, by nie przepłacać za kilka miesięcy, a może jeszcze... uda się z niego skorzystać w najbliższych dniach? Wszak za oknem prószy śnieg. Tak czy inaczej, poniżej prezentujemy kilka propozycji, nad którymi na pewno warto się zastanowić.

Zimowa wyprzedaż się rozkręca. Kup taniej narty, łyżwy czy snowboard Zimowa wyprzedaż się rozkręca. Kup taniej narty, łyżwy czy snowboard

NartyRossignol Hero - 330 zł

Wiele ogłoszeń na naszym portalu dotyczy produktów dziecięcych i młodzieżowych. Tutaj mamy narty Rossignol Hero 100cm z systemem Power Turn. Pochodzą ze Szwajcarii, w Polsce były używane przez dwa sezony, będą dobre do stawiania swoich pierwszych kroków na stokach i górkach.

Narty Elan Race i buty narciarskie - 300 zł

Są też oferty skompletowanego sprzętu. W tym przypadku narty Elan Race można kupić od razu z butami w rozmiarze 38 oraz kijkami. Te pierwsze mają mieć stan bardzo dobry, a buty - dobry.


Narty juniorskie Blizzard RXK Cross - 100 zł

Narty juniorskie Blizzard RXK Cross, długość 130, taliowanie 99/65/85, wiązania Salomon. Narty na każdy stok i rodzaj śniegu. Normalne ślady użytkowania: góra gdzieniegdzie odpryski, spód nart niewielkie zarysowania. Dla dzieciaków już średnio zaawansowanych. Używane przez dwa lata. W ofercie istnieje możliwość dostarczenia ich do wskazanego miejsca na terenie Trójmiasta.

Narty Polsport Tricore Spectral Adama Małysza - 250 zł

Unikalne fabrycznie nowe narty Wytwórni Nart w Szaflarach Polsport Tricore Spectral 195 i 170 cm. Jak twierdzi ogłoszeniodawca, są to pierwsze narty Adama Małysza. Co ciekawe, są nowe, nigdy nie używane, zapakowane w oryginalnym folii, z kartą gwarancyjną. Cena dotyczy jednej pary.

Narty Polsport - 20 zł

Taniej nart chyba kupić się nie da. Na sprzedaż są narty Polsport dla dziecka z odbiorem osobistym na Zaspie. Cena to jedyne 20 zł.Narty Salomon axendo 9 - 200 zł

Kolejny przykład niedrogiego kompletu, gdyż narty Salomon axendo 9 o długości 195cm z butami o wkładkach 29 zł można kupić w cenie 200 zł.

Kask narciarski


Kask narciarski - 50 zł

W ogłoszeniach na naszym portalu można znaleźć nie tylko narty, ale i dodatkowy sprzęt. Tutaj mamy kask w bardzo dobrym stanie, z którego wcześniej korzystała 12-letnia dziewczynka. Z tego też względu przeznaczony będzie dla młodszych osób.

ŁyżwyŁyżwy figurowe - 40 zł

W atrakcyjnej cenie można kupić też łyżwy. Tutaj mamy figurowe, ze skóry, w rozmiarze 44 zł. "Użyte może z kilka razy" - pisze ogłoszeniodawca, a stan ma być bardzo dobry.

Buty narciarskieNordica Olimpia One - 250 zł

Na koniec prezentujemy buty narciarskie Nordica Olimpia One. Używane miały być przez jeden sezon przez dziewczynkę, zatem stan oceniany jest jako bardzo dobry. Dostępny model jest w numerze 240-245.

Więcej sprzętu zimowegoWyżej wymienione oferty to jedynie część tego, co znajduje się w naszym serwisie ogłoszeń. Warto sprawdzać je na bieżąco, aby najlepsze z nich wam nie umknęły.

dak.

Opinie (10)

 • (4)

  I fajnie,polecam kupić łyżwy,narty po sezonie.Podobnie w zimę kupiłem ogromny 6 osobowy namiot za 60% ceny w lato.Grill,który w lato kosztuje 800zł w styczniu po 500zł...oczywiście tylko w Internecie,w sklepach stacjonarnych mało kto daje prawdziwe rabaty.Jak np dżinsy to z UK albo USA,przymierzyć w sklepie u nas i kupić tam.70% taniej.

  • 3 0

  • Lecę (1)

   Po te "narty" za 20 zł które są 2x starsze ode mnie.

   • 0 2

   • tak straszne badziewie

    te polsporty. Można się było zabić na stoku

    • 2 0

  • ja kupiłem w styczniu choinkę

   także tego warto warto

   • 5 0

  • Oby nie odbiło się nam to czkawką

   Zgadam się, że zakupy w sieci są tańsze. Tam handlują wielkie korporacje ale również sklepiki z m3 bez kosztów. Sklep stacjonarny to koszty: ZUSy, podatki, czynsze, energia, zatrudnienie i też możliwość obejrzenia towaru na żywo. Jeśli będziemy przymierzać towar w sklepie stacjonarnym a kupować w sieci, to w końcu ukręcimy łeb całemu sektorowi usług. Jeśli będziemy te miejsca traktować jako przymierzalnie, to niebawem nie będzie gdzie przymierzać. Pieczywo będziemy kupować na podstawie obrazka w sieci. Spotkałem się już z sytuacją, gdzie trzeba było zapłacić 10 zł za przymierzenie butów i wcale się nie dziwię. W krajach dużo bardziej cywilizowanych od nas następuje ogromny zwrot w drugą stronę. Ludzie zatęsknili za małymi sklepikami, warsztatami, manufakturami, itd. Jak się nie obudzimy w porę, tzn. władze nie dostrzegą problemu, będzie za późno. Będziemy kupować wszystko, łącznie z pieczywem w Biedronkach lub w Internecie bułeczki z chińskiej mąki. A zapewniam, że ceny nie będą już wtedy już niższe o 30 % niższe. Rynek, rzecz biorąc ekonomicznie, to różnorodność bez przegięcia w żadną ze stron.

   • 2 0

 • (1)

  Chciałem kupić w listopadzie - przed sezonem, narty, 160cm zjazdowe dla syna do nauki, 13metrów promień skrętu, porządnej firmy Nobile. Pani zaśpiewała mi 80% ceny sklepowej, podziękowałem. Kupiłem nowe.

  • 2 0

  • Masz 500+, wydaj na dziecko

   A nie na szlugi

   • 0 5

 • A jest w Gdańsku jakiś sklep z używanymi nartami? (2)

  Z ogłoszeń się boję, bo to może być jakiś chłam, za którego wady nikt nie musi brać odpowiedzialności.

  • 1 0

  • gd

   chyba przy Olivii, no i gdzieś w starym Wrzeszczu

   • 1 0

  • Chciałbyś zapewne kupić używki w stanie fabrycznym za 10% wartości - zejdż na ziemię!

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Bieg Katolicy na Ulicy

40 zł
bieg

Kajakiem przez elektrownie wodne rzeki Raduni (1 opinia)

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Główne Miasto Gdańsk, spacer z Walkative

spacer

Forum

Najczęściej czytane