• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Niedzielna pobudka z Thera Wellness

Zapraszamy serdecznie na niedzielną pobudkę z Thera! W myśl powiedzenia w zdrowym ciele, zdrowy duch mamy zamiar rozbudzić Cię w ten jesienny poranek i zaserwować Ci dawkę niesamowitej energii.

Zaczynamy morskim orzeźwieniem, by następnie poddać się regeneracyjnej mocy ciepła w przestrzeniach naszego saunarium. Zwieńczeniem będzie sesja jogi i moc spokojnego oddechu, który wprowadzi Cię w cudowny nastrój na cały dzień.

Nasz plan:
7:00 zbiórka w lobby
Zbiórka w lobby hotelu Radisson Blu Sopot o godz. 7:00 lub bezpośrednio przy plaży wejście nr 36 o 7:15
7:15 poranne morsowanie
7:30 10:00 sauny i basen
Z plaży przechodzimy wspólnie do strefy saunarium i basenów, gdzie sesje saunowania wprowadzą nas w stan relaksu i odprężenia.
10:15 joga z oddechem
Zajęcia odbywają się w Domku jogi, znajdującym się w ogrodach hotelu Radisson Blu Sopot.
Przez cały ceremoniał pobudki poprowadzi nas Agnieszka Nawrot kobieta naładowana pozytywną energią i uśmiechem, pasjonatka zdrowego stylu życia.

Wskazówki dojazdu pod hotelem znajdziesz miejsca parkingowe zarządzane przez firmę e-park. Pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna a każda kolejna kosztuje 5,60zł. Przed wejściem do hotelu znajdziesz parkomat gdzie możesz uregulować płatność. Możesz to też zrobić używając aplikacji e-park

Szatnie Nasze SPA jest czynne od godziny 7:00. Przyjdź na wydarzenie najlepiej ok 15 minut wcześniej. W szatni SPA zostawisz swoje rzeczy, przebierzesz się i bez dodatkowych bagaży ruszysz na plażę 

Jak się przygotować - weź ze sobą wygodne i ciepłe ubranie, dwa ręczniki, wygodny strój do ćwiczeń, czapkę i rękawiczki, jeżeli masz buty do nurkowania/kąpieli to na pewno się przydadzą, poza tym szeroki uśmiech i pozytywną energię 

Jeżeli odwiedzasz nas pierwszy raz to podpowiadamy jak znaleźć SPA - wejdź do hotelu głównym wejściem i skręć w prawo, schodząc schodkami w dół trafisz do recepcji SPA, tam możesz zostawić swoje rzeczy w zamykanych szafkach, przebrać się a następnie ruszyć do Lobby Hotelowego i poczekać na Instruktorkę.

Pamiętaj że ilość miejsc na zajęciach Jogi jest ograniczona, dlatego koniecznie zgłoś swoje uczestnictwo w recepcji SPA. Możesz to zrobić telefonicznie lub napisać do nas wiadomość na FB.
Wydarzenie stworzone jest dla osób pełnoletnich i zdrowych, jeżeli masz wątpliwości czy możesz wziąć w nim udział napisz do nas chętnie pomożemy.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 - 60 zł
40 zł / os. - Poranne morsowanie + sauny i basen
60 zł / os. - Poranne morsowanie + sauny i basen + joga z oddechem (tylko 25 miejsc konieczna rezerwacja)
35 zł/ os. śniadanie w formie bufetu (konieczna rezerwacja)
Bezpłatnie klubowicze Thera Klub i Goście hotelu
Płatność za wydarzenie: recepcja Thera Wellness

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl