Nowe centrum fitness na Południu Gdańska

Dobrze wyposażona siłownia blisko domu? Mieszkańcy Południa nie muszą już dojeżdżać.
Dobrze wyposażona siłownia blisko domu? Mieszkańcy Południa nie muszą już dojeżdżać. mat. prasowe

City Fitness Gdańsk Południe to nowa jakość usług za przystępną cenę - z siłownią, salą cardio, możliwością zakupu suplementów, indywidualnych treningów i relaksu podczas gry na jednym z czterech torów do bowlingu.Otwarcie już za nami, więc część mieszkańców południowych dzielnic Gdańska zapewne już korzysta z usług nowego centrum fitness. I nic dziwnego, bo atutem tego miejsca jest nie tylko lokalizacja. Każdy mieszkaniec południa Gdańska wie, ile czasu trzeba stracić na dojazd np. do centrum.

Tymczasem wręcz pod nosem jest miejsce, w którym można skorzystać z opieki trenerskiej wykwalifikowanej kadry za przystępną cenę. Karnety w obowiązującej jeszcze promocji można kupić już za 99 zł. Za tę kwotę można pojawiać się na fitness i siłowni nawet codziennie.

Do użytku klientów jest sala do zajęć fitness, dobrze wyposażona siłownia, sala cardio, a już wkrótce otwarta zostanie też sala do zajęć cycling. Warto wybrać treningi personalne, przygotowywane dla każdego indywidualnie. Można też zregenerować się podczas masażu, a organizm wspomóc zakupem sprzedawanych na miejscu suplementów.

W centrum fitness nie trzeba jednak wyciskać "siódmych potów" na siłowni lub indywidualnych zajęciach. Można też po prostu dobrze się bawić i relaksować. Na czterech torach do bowlingu organizowane są różnorodne imprezy: zawody amatorów, rozgrywki szkolne, firmowe oraz urodziny np. dla dzieci. Nad sportową rekreacją czuwa wykwalifikowana kadra, która w razie potrzeby wytłumaczy zasady gry i "tajniki" punktacji.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej City Fitness Gdańsk Południe.

City Fitness Gdańsk Południe

ul. Kurierów Armii Krajowej 15
80-041 Gdańsk
tel: 58 670 41 00, 670 42 00, 512 041 806
e-mail:biuro@cityfitness.gda.pl
www.cityfitness.gda.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (4)

 • Powodzenia w biznesie życze (2)

  dla mnie jednak to strata czasu...lepiej zrobić sobie spacer z dziewczyną za rękę, lepiej książkę poczytać, a jeśli zrobić coś dla zdrowia to lepiej ruszyć tyłek i np pobiegać na plaży i porobić jakieś pompki.

  • 10 29

  • (1)

   do tego bieganie terenowe, rower treningi mtb. Wystarczy płacić za coś co można samemu ogarnąć...i jeszcze ten Lans przez duże L, . Dziś byłem pobiegać w terenie 5 km, wczoraj rower w terenie 58 km, jutro przerwa czwartek rower, biegi, w domu brzuszki i pompki...Polecam a za 100 pln można cos sobie kupić.

   • 4 7

   • awatar

    Popieram ! Wdychać zapach potu , chore ....

    • 3 8

 • Klub warty polecenia

  Na szczęście nikt nikogo nie zmusza by chodził na siłownię. Można więc do woli spacerować z dziewczynami, jeździć po 200 km na rowerze, biegać w terenie, a na koniec poczytać książkę robiąc pompki.
  A jeśli ktoś wybiera trening na siłowni, to polecam ten klub. Odnowione pomieszczenia, nowiutki sprzęt dobrych firm, dobrze wyposażona siłownia i sala kardio. Do tego klimatyzacja. A jeśli ktoś chce fachowej pomocy instruktora w trakcie treningu, to również ją otrzyma. Trenuję tam. Naprawdę warto.

  • 18 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Czwartkowa wycieczka rowerowa po pracy
Czwartkowa wycieczka rowerowa po pracy
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka
wrz 23
czwartek, g. 17:00 - 21:00
Gdańsk Dolne Miasto
Piłka nożna - trening otwarty - chłopcy 4-7 lat
Piłka nożna - trening otwarty -...
dni otwarte, zajęcia rekreacyjne, trening
wrz 24
piątek, g. 17.00
Gdańsk, Moja Akademia Sportu
Poznaj swój kraj - Warmia mało znana
Poznaj swój kraj - Warmia mało znana
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka
wrz 25
sobota, g. 07:45
Rumia, ATS Express

Forum