stat
Impreza odwołana

OCR Starter Energy Club

Zapraszamy na trening, który przygotuje Cię na biegi przeszkodowe. Wypróbujecie nowy sprzęt. Widzimy się w każdy wtorek i czwartek.

cze 3-6

czwartek - niedziela, godz. 9:00

Sopotwieżyca
bilety 329-710 zł
Poznamy podstawy pokonywania przeszkód i wzmocnimy chwyt.Nabierzesz pewności siebie przed swoim pierwszym startem, a także zyskasz nowe umiejętności. Możesz również się sprawdzić, nad czym należy jeszcze po pracować.

Znając naszą panią trener na pewno nie zabraknie rozciągania i zwiększania zakresów ruchu, co jest też kluczowe przy ogólnym rozwoju.

Zajęcia OCR starter, to idealny trening uzupełniający dla biegaczy, którą jedyną zmorą na trasie OCR są przeszkody konstrukcyjne

OCR (Obstacle Course Race) - biegi przeszkodowe
Jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dyscyplin sportu w Polsce. Na trasie na biegacza, oprócz ciężkiego terenu, czekają liczne przeszkody konstrukcyjne sprawdzające jego sprawność fizyczną. Na zajęciach OCR STARTER będziemy mieli okazję poznać technikę ich pokonywania.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    19 zł
3 dni testowe za 19 zł dla nowych klientów.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane