• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Oddech i medytacja

Zajęcia w całości poświęcone praktykom oddechowym i medytacyjnym. Większa świadomość oddechu znacząco poprawia świadomość nas samych, stanów w jakich się znajdujemy. Poprzez medytacje natomiast uczymy się świadomie zarządzać naszymi emocjami, uczuciami. Zaczynami je widzieć, czuć, dostrzegać i potrafimy nimi pokierować.

w każdą sobotę (do 25.06), godz. 13.00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 1

środa, godz. 8:00 - 22:00

bilety 16 - 42,50 zł
Szereg badań naukowych z ostatnich lat informuje o fantastycznych zmianach zachodzących w mózgu osoby medytującej. Mówi się między innymi o jego wzrastaniu czy odmładzaniu; identyfikowane są kolejne obszary mózgu, które rzekomo funkcjonują lepiej, jeśli medytujesz. Mówiąc krótko: medytacja zmienia mózg!

Co nas jednak najbardziej interesuje- to odczuwalna zmiana jakości życia. Spokój, który coraz łatwiej nas wypełnia, stabilizacja emocjonalna (znaczny rozwój inteligencji emocjonalnej), regulacja stresu, głębszy sen, szybsza regeneracja, lepsza koncentracja i pamięć, poprawa relacji z sobą i otoczeniem.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl