• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

"Odetchnij" - kobiece warsztaty w naturze

 • sobota, 8 lipca 2023, godz. 09:30 - 12:30
 • Lokalizacja
  Gdańsk, Dolina Sambrowo (niedaleko pkm Strzyża)
 • Bilety
  wstęp wolny

Czy potrzebujesz chwili na oddech? Czy szukasz sposobu na odnalezienie spokoju i wewnętrznej harmonii? Poczucia połączenia z naturą, poczucia własnej siły i stabilności.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty mentalno-ruchowe dla kobiet "Odetchnij". Te wyjątkowe spotkania łączą takie techniki jak kąpiel leśna, joga, coaching i psychologia, aby pomóc Ci w rozwijaniu swojego potencjału i zwiększaniu dobrostanu mentalnego.

w każdą sobotę (do 14.10), godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 400 zł

w każdy wtorek (do 18.12), godz. 19:00 - 20:30

Gdańsk Wrzeszcz, Wajdeloty 12A
bilety 40 zł
Poczuj spokój, odbudowując swoje ciało, umysł i duszę poprzez:
Kąpiel Leśną - Spędź czas na świeżym powietrzu, zanurzając się w naturalne piękno.
Jogę - Poprzez praktykę asan, oddechu i medytacji, otworzymy się na nowe doświadczenia i zwiększymy swoją elastyczność, siłę oraz świadomość ciała.
Coaching - Będziemy badać swój obecny poziom dobrostanu w różnych obszarach życia oraz zastanowimy się na #kolejnymi_krokami zwiększenia harmonii i balansu w naszym życiu
Psychologię - Będziemy mieć czas i przestrzeń do eksploracji naszych emocji, potrzeb i głębszych warstw naszego umysłu. Dzięki temu będziemy mogli lepiej zrozumieć siebie i nawiązać bliższą relację zarówno z samym sobą, jak i z innymi.

Szczegóły:

Data: 08.07.2023
Czas: 09:30-12:30
Lokalizacja: Sambrowo (niedaleko PKM Strzyża)
Koszt: Bezpłatne

Uwaga: W rekrutacji obowiązuje kolejność zgłoszeń . Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia osób które spełniają następujące warunki:
- jesteś mieszkanką Gdańska w wieku 27-59 lat.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/j8j65dTAdf4MYwPR7
Po otrzymaniu zgłoszenia i zakwalifikowaniu się, podamy mailowo szczegóły dotyczące wydarzenia, miejsca zbiórki i tego, czy wyprawa odbędzie się w zaplanowanym terminie (bierzemy pod uwagę warunki pogodowe)

Przygotowanie:
Udział w warsztacie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności ani przygotowań
Wybierz odpowiedni strój wygodne i luźne ubranie oraz buty, które zapewnią Ci komfort podczas chodzenia. Możesz wziąć ze sobą kocyk, wodę i przekąski oraz ewentualnie notes, aby zapisywać swoje wrażenia. (zapewniamy maty do jogi)

Prowadzące:
Sylwia Koniuszewska- coach, nauczycielka jogi i oddechu, która kocha naturę oraz rozwój osobisty
Anna Lewicka- psycholog, psychoterapeutka w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl