stat
Impreza już się odbyła

Odjazdowy Bibliotekarz 2018

Biblioteka zaprasza wszystkich miłośników książek oraz osoby lubiące jazdę na rowerze do wspólnego przejazdu przez Gdynię. Na uczestników rajdu czekają liczne atrakcje.

Start godz. 10.45 Muszla koncertowa - pl. Grunwaldzki 1
Meta - Biblioteka z Pasją przy Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni

Miłośnicy dwóch kółek będą gromadzić się na placu Grunwaldzkim, tuż przy muszli koncertowej od godziny 10:15. Start przejazdu to godzina 10:45. Po drodze uczestnicy będą musieli pokonać jeden z bardziej wymagających podjazdów miasta, czyli ulicę Wolności. Jednak bez obaw! Zaraz po tym wyzwaniu czeka ich relaks na łonie natury w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

Meta przejazdu zlokalizowana będzie przy niedawno otwartej Bibliotece z Pasją. Tam na rowerzystów czeka odpoczynek i wspólna biesiada.

Akcja ma na celu promocję czytelnictwa oraz popularyzację działań kulturalnych Biblioteki Gdynia. Organizatorzy proszą, aby uczestnicy zabrali w trasę pomarańczowe elementy ubioru lub wyposażenia oraz siatkę na nagrody i gadżety. Akcja odbędzie się ramach ogólnopolskiej inicjatywy Odjazdowy Bibliotekarz.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl