Impreza już się odbyła

Odkryj w sobie Superbohatera! - zajęcia pokazowe dla dzieci z klas 1-3.

  • wtorek, 13 grudnia 2016,
    godz. 17:30 - 19:00
  • Pruszcz Gdański, Rodzinna Wytwórnia Przygód ul. Wojska Polskiego 48 A,
    Organizator: Stacja Bohater
  • wstęp wolny

Zainteresowanie zajęciami dla Superbohaterów rośnie w związku z czym zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe do Rodzinnej Wytwórni Przygód w Pruszczu Gdańskim, gdzie mamy przyjemność tworzyć nową grupę.  

sie 28-29

piątek - sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 49 zł
O warsztatach:
Dzięki spotkaniom dziecko przeżyje fantastyczną przygodę, w trakcie której odkryje i rozwinie swoje super moce: moc panowania nad emocjami, wysoką samoocenę, siłę koncentracji, a wszystko to w gronie nowych kolegów i koleżanek. 

Stanie się prawdziwym Superbohaterem, prawdziwą Superbohaterką!

Autorski program pani psycholog zawiera: ciekawe zabawy psychologiczne, rozwijające zdolności plastyczne elementy artterapii, wyzwania logiczne, zadania konstrukcyjne oraz ważne w dzisiejszym zabieganym świecie zabawy relaksacyjne dla dzieci. 

13.12.2016 godzina. 17.30 - 19.00 (obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona, zajęcia przeznaczone dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej).

Więcej informacji o zajęciach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://stacjabohater.pl/index.php/zajecia/34-zajecia-dla-superbohaterow-dzieci-z-klas-1-3

Kontakt i zapisy:
Stacja Bohater
tel. 512-473-049
e-mail: zapisy@stacjabohater.pl

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl