stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Odważni Wygrywają - Trening z komandosami

  • sobota, 26 listopada 2016, godz. 11:00
  • Lokalizacja
    Gdynia Babie Doły
  • Bilety
    wstęp wolny

Żarty się skończyły! Teraz już tylko krew, pot, łzy, niesamowita adrenalina i przygoda! Zapraszamy was - tak, was wszystkich - na wyjątkowy trening z prawdziwymi komandosami Jednostki Wojskowej FORMOZA.

Trening będzie dostosowany do możliwości i potrzeb uczestników więc śmiało, możecie uwierzyć w swoje siły i sprawdzić się ramię w ramię z najlepszymi!

Podejmij #odważnewyzwanie, podczas ćwiczeń nawiązujących do zajęć z walki wręcz, ćwiczeń ogólnorozwojowych stosowanych podczas selekcji do jednostki.

JW FORMOZA - STOWARZYSZENIE KRS FORMOZA

Obecni i byli żołnierze Formozy oraz pracownicy wojska JWF postanowili połączyć siły i wykorzystać swoje doświadczenie, by pomagać innym.

Celem Stowarzyszenia Kulturalno-Rekreacyjno-Sportowego żołnierzy Jednostki Wojskowej FORMOZA jest popularyzowanie działalności Jednostki, umacnianie jej autorytetu oraz pogłębianie wiedzy na jej temat.

http://www.krsformoza.pl/

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl