wiadomości

stat

Ośrodek hipoterapii w gdyńskim poruszeniu

Najnowszy artukuł na ten temat

Biegi przeszkodowe OCR w Gdyni. Otwarcie nowego parku

Gdyńskie Poruszenie tym razem odwiedzi Ośrodek Hipoterapii.
Gdyńskie Poruszenie tym razem odwiedzi Ośrodek Hipoterapii. fot. GOSiR Gdynia

Siódmy z treningów gdyńskiego poruszenia, które odbywają się w tym roku w każdą ostatnią środę miesiąca, tym razem zawita do Ośrodka Hipoterapii w Gdyni. Tam rozgrzewkę przez tradycyjnym marszem i biegiem poprowadzą instruktorzy Salsa Kings. Początek zajęć przy alei Zwycięstwa 291 o godz. 18.Wielkie sierpniowe imprezy - Zlot Żaglowców, Volvo Gdynia Sailing Days i Herbalife Triathlon Gdynia - już za nami. To jednak nie koniec sportowych atrakcji. Jak w każdą ostatnią środę miesiąca organizatorzy Gdyńskiego Poruszenia zapraszają na trening, który tym razem odbędzie się w Ośrodku Hipoterapii w Gdyni.

GDYŃSKIE PORUSZENIE DOTARŁO DO BUNKRÓW

Lipcowe zajęcia w Kolibki Adventure Park przebiegły pod znakiem survivalu i pokonywania trudnych, terenowych przeszkód. Tym razem entuzjaści aktywności fizycznej spotkają się w gdyńskim Ośrodku Hipoterapii, w którym na co dzień prowadzone są zajęcia terapeutyczne dla najmłodszych.

KOMANDOSI ROZGRZALI GDYNIAN

Możliwość podziwiania koni to nie jedyna atrakcja środowego popołudnia. Rozgrzewkę przed marszem i biegiem poprowadzą instruktorzy Salsa Kings.

Tak komandosi rozgrzali gdynian.

Opinie (6) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl