wiadomości

stat

Ośrodek hipoterapii w gdyńskim poruszeniu

Najnowszy artukuł na ten temat

Na nartach pojeździsz pod dachem. Sposób na brak śniegu

Gdyńskie Poruszenie tym razem odwiedzi Ośrodek Hipoterapii.
Gdyńskie Poruszenie tym razem odwiedzi Ośrodek Hipoterapii. fot. GOSiR Gdynia

Siódmy z treningów gdyńskiego poruszenia, które odbywają się w tym roku w każdą ostatnią środę miesiąca, tym razem zawita do Ośrodka Hipoterapii w Gdyni. Tam rozgrzewkę przez tradycyjnym marszem i biegiem poprowadzą instruktorzy Salsa Kings. Początek zajęć przy alei Zwycięstwa 291 o godz. 18.Wielkie sierpniowe imprezy - Zlot Żaglowców, Volvo Gdynia Sailing Days i Herbalife Triathlon Gdynia - już za nami. To jednak nie koniec sportowych atrakcji. Jak w każdą ostatnią środę miesiąca organizatorzy Gdyńskiego Poruszenia zapraszają na trening, który tym razem odbędzie się w Ośrodku Hipoterapii w Gdyni.

GDYŃSKIE PORUSZENIE DOTARŁO DO BUNKRÓW

Lipcowe zajęcia w Kolibki Adventure Park przebiegły pod znakiem survivalu i pokonywania trudnych, terenowych przeszkód. Tym razem entuzjaści aktywności fizycznej spotkają się w gdyńskim Ośrodku Hipoterapii, w którym na co dzień prowadzone są zajęcia terapeutyczne dla najmłodszych.

KOMANDOSI ROZGRZALI GDYNIAN

Możliwość podziwiania koni to nie jedyna atrakcja środowego popołudnia. Rozgrzewkę przed marszem i biegiem poprowadzą instruktorzy Salsa Kings.

Tak komandosi rozgrzali gdynian.

Opinie (6) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl