stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie CityFit (3 opinie)

17 kwietnia o 20.00 nastąpi otwarcie klubu CityFit w FORUM Gdańsk. Na pierwszych klubowiczów czekają gwarantowane upominki i niespodzianki.

Klub czynny będzie 24h/7(również w dni ustawowo wolne od handlu). Klubowicze będą mieli do dyspozycji 8 stref treningowych wyposażonych w 300 urządzeń klasy premium, zajęcia fitness w cenie karnetu i brak długoterminowych umów. Parkować będzie można na parkingu FORUM Gdańsk - przez pierwsze 2 godziny gratis. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów oraz umożliwia okresowe zawieszenie członkostwa (np. na czas wakacji). Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem (m.in. rezerwacja miejsc na zajęciach fitness) realizowane są online. Z oferty klubu korzystać będą mogli również posiadacze pakietów sportowych OK System.

Otwarcie klubu nastąpi 17 kwietnia o 20.00, ale na www.cityfit.pl już trwa przedsprzedaż karnetów. Kupując karnet przed oficjalnym otwarciem, można zapewnić sobie lepszą cenę członkostwa. Do 17 kwietnia karnet do CityFit w FORUM Gdańsk kosztuje 79,95 złotych.

Już teraz Dni Otwarte

Klub można poznać podczas dni otwartych. Od 8 do 17 kwietnia w godzinach 12.00-20.00 CityFit jest do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, którzy mogą obejrzeć wnętrza, zapoznać się z ofertą, porozmawiać z teamem oraz zapisać na preferencyjnych warunkach.

Przeczytaj także

Opinie (3) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia