stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2020

JM Rektor AWFiS prof. Paweł Cięszczyk i kierownik Narodowego Centrum Żeglarstwa Maciej Szafran mają przyjemność zaprosić Państwa na Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2020r. Uroczystość zaplanowana jest na wtorek, 23 czerwca br., godz. 17:30 pod masztem flagowym NCŻ AWFiS.

sty 18-20

poniedziałek - środa

Online
Wstęp wolny
maj 21-23

piątek - niedziela, godz. 16:00

W wydzarzeniu udział wezmą Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojciech Murdzek. Pojawi się na pewno Prezes Polskiego Związku Żeglarskiego dr Tomasz Chamera.

W zawiązku z trwającym stanem zagrożenia epidemiologicznego w przystani NCŻ ewidencjonowani są wszyscy odwiedzający. Informujemy, ze na terenie obiektu znajdują się ogólnodostępne dozowniki ze środkiem do dezynfekcji rąk. Prosimy o przestrzegania zasad dystansu społecznego wytycznych i zaleceń MZ i GIS.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl