stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie przystani Nabrzeże Barkowe (1 opinia)

Nowe miejsce na żeglarskiej mapie Pomorza!
Ruszamy z nową przystanią! W otoczeniu Twierdzy Wisłoujście, z dala od miejskiego gwaru zapraszamy Was na inauguracyjny weekend naszego Nabrzeża Barkowego. Zwyczajowo przez trzy dni weekendu przeprawiać Was będziemy pieszo i z rowerami (cennik poniżej).

gru 4

sobota, godz. 9:00 - 19:00

bilety 10 zł
ulgowy 5 - 8 zł
Ze względu na remont Twierdzy i jej zamknięcie, a także obostrzenia sanitarne, wszystkie wydarzenia odbędą się na trawniku przystani.

Przez trzy dni zapraszamy młodych i starych (godz. 12:00 do 16:00) do wzięcia udziału w praktycznych zajęciach na stanowiskach edukacyjnych prowadzonych przez Bractwo Morza - bez opłat.

Rozstawione będą paleniska (wraz kijkami) umożliwiające upieczenie kiełbasek (we własnym zakresie przygotowane) - bez opłat.

1 maja wieczorem (godzina 19:00), dla załóg przybyłych zagra Kamil Badzioch.
2 maja o 12:00 nastąpi inauguracja działań Szkoły Rzemiosł Tradycyjnych. Każdy może wziąć udział w pierwszych pracach przy Incentive!

Załogi przybywające na przystań od piątku wieczór do poniedziałku wieczór nie ponoszą żadnych opłat za postój na przystani, jednakoż prosimy o potwierdzenie woli przybycia mailem na adres info@polsail.org wraz z długością, szerokością i zanurzeniem jednostki. Zapewniamy toalety, prysznicy jeszcze nie będzie, nad wodą bieżącą i prądem jeszcze pracujemy a covid nam nie sprzyja (jak uda się załatwić to damy znać).

Przeprawa Nowy Port Nabrzeże Zbożowe - Twierdza Wisłoujście Nabrzeże Barkowe. Odjazdy z Nowego Portu o godzinie pełnej i pół po, w przypadku dużego obłożenia kursy odbywać się będą ze zwiększoną częstotliwością. Zaczynamy o 10:00, ostatni kurs na Twierdzę o 17:30.

Koszty w obie strony:
- normalny 10 zł
- ulgowy 5 zł (dziecko do wzrostu 140 cm)
- rower 5 zł

W jedną stronę:
- normalny 6 zł
- ulgowy 3 zł
- rower 3 zł

Opinie (1)

  • Brak przeorawy

    Jesteśmy rozczarowani ponieważ zaplanowaliśmy dzień na rowerze z przeprawa a przeorawy brak.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl