stat
Impreza odwołana

Outdoor training - Street workout

Wolisz korzystać z pogody niż przyjść na trening? Nudzą Cię standardowe ćwiczenia na siłowni? Pragniesz popracować nad siłą i wyglądem swoich mięśni? A może po prostu chcesz spróbować nowej formy treningu? Przyjdź na zajęcia Outdoor training!

w każdy poniedziałek (do 28.02), godz. 17:15

bilety 45 zł
Przekrojowy, wszechstronny trening ogólnorozwojowy z dużą ilością elementów siłowych i gimnastycznych. Jeden z najlepszych sposobów na zyskanie idealnie wysportowanej sylwetki i silnych, sprawnych mięśni. Bazujemy na takich ćwiczeniach, jak pompki, podciąganie na drążku, pompki na poręczach, przysiady czy brzuszki.

Trening przeznaczony dla każdego. Na zajęciach dostosowujemy ćwiczenia zarówno do początkujących, jak i osób na wyższym poziomie zaawansowania. 

Zajęcia dla klubowiczów są bezpłatne, Karty Benefit i Ok System - dopłata 5 zł, do wykorzystania w barze. Osoby spoza klubu - opłata 39 zł/zajęcia.

Aktywnie spędzaj czas na świeżym powietrzu!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl