• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Parkowy Trening na Orientację nr 17 - Piecki

W dniach 16-26 kwietnia zapraszamy na XVII Parkowy Trening na Orientację (PTO). Tym razem odwiedzimy gdańskie Piecki. Trening dostępny będzie całe 10 dni, tak by każdy z Was zdążył wziąć w nim udział w dogodnym dla siebie terminie.

w każdą sobotę (do 24.06), godz. 11.00

Wstęp wolny
lut 5

niedziela, godz. 9:30 - 14:00

Gdańsk Zaspa Rozstaje, ul. Burzyńskiego 10
bilety 27 zł
ulgowy 2 - 18 zł
przedsprzedaż 20 zł
Na trasach Rodzinna, Łazik i Tułacz kolejność potwierdzeń obowiązkowa - tak jak na tradycyjnych GPnO.
Na trasie Biegacz kolejność potwierdzeń dowolna - scorelauf. Materiały niezbędne do treningu zostaną przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail, po zaksięgowaniu opłaty treningowej na koncie organizatora. Czas weryfikacji może zająć do 48 godzin.

Zgłoszenia:
Drogą internetową za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.parkowebno.pl, wybierając jedną z czterech tras.

Miejsce Treningu:
Miejsce startu znajduje się na polanie przy drodze na osiedle Magellana, przy skrzyżowaniu ulic Kolumba i Magellana, naprzeciwko przedszkola. Punkt startowy przy altanie na skraju lasu.

Trasy:
UWAGA! Poniższy opis tras oraz ich długości podane są orientacyjnie - mogą się różnić w zależności od lokalizacji konkretnej edycji.

Rodzinna:
Łatwa, długość około 2-3 km, na ogół wzdłuż dostępnych ścieżek i dróg, przejezdna dla wózków, do potwierdzenia około 12 PK, kolejność obowiązkowa;

Łazik:
Łatwa, preferująca umiejętności nawigacyjne; długość ok. 3-4 km, względnie męcząca ze względu na wysokości i urozmaicenie terenu, do potwierdzenia około 17 PK, kolejność obowiązkowa;

Tułacz:
Trudna i stosunkowo długa około 3-5 km, przydatne umiejętności nawigacyjne i kompas, do potwierdzenia około 22 PK, kolejność obowiązkowa;

Biegacz(BnO):
Najdłuższa, 3-6 km, z największą liczbą Punktów Kontrolnych, dla miłośników Biegu na Orientację lubiących się zmęczyć i pobiegać w lesie, konieczne umiejętności nawigacyjne i kompas, do potwierdzenia około 30 PK, kolejność dowolna, na zasadach tzw. scorelauf-u.

Udział na wszystkich trasach indywidualny lub zespołowy bez limitu uczestników w zespole.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
Opłaty Startowe:
Pierwsza osoba w drużynie - 15,00 zł
Każda kolejna osoba w tej samej drużynie - 3,00 zł

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl