• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Parkowy Trening na Orientację nr 18 - Wronia Górka (Aniołki)

W dniach 30 kwietnia - 9 maja zapraszamy na XVIII Parkowy Trening na Orientację (PTO). Tym razem odwiedzimy lasy na Gdańskich Aniołkach, w okolicy Wroniej Górki. Trening dostępny będzie całe 10 dni, tak by każdy z Was zdążył wziąć w nim udział w dogodnym dla siebie terminie.

cze 2

niedziela, godz. 9:30

Gdańsk Żabianka, ul. Gdyńska 7
bilety 20-27 zł
ulgowy 2-18 zł
przedsprzedaż 2-20 zł

w każdy czwartek (do 20.06), godz. 17:00 - 17:55

Gdańsk, Pilotów 2
Wstęp wolny
Na trasach Rodzinna, Łazik i Tułacz kolejność potwierdzeń obowiązkowa - tak jak na tradycyjnych GPnO. Na trasie Biegacz kolejność potwierdzeń dowolna - scorelauf. Materiały niezbędne do treningu zostaną przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail, po zaksięgowaniu opłaty treningowej na koncie organizatora. Czas weryfikacji może zająć do 48 godzin.

Zgłoszenia:
Drogą internetową za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.parkowebno.pl, wybierając jedną z czterech tras.

Miejsce Treningu:
Miejsce startu: polana leśna na Wzgórzu (Osiedlu) Focha, za budynkiem przy ul. Marszałka Ferdynanda Focha 22-26. Punkt startowy na ogrodzeniu placu zabaw.

Trasy:
UWAGA! Poniższy opis tras oraz ich długości podane są orientacyjnie - mogą się różnić w zależności od lokalizacji konkretnej edycji.

Rodzinna:
Łatwa, długość około 2-3 km, na ogół wzdłuż dostępnych ścieżek i dróg, przejezdna dla wózków, do potwierdzenia około 12 PK, kolejność obowiązkowa;

Łazik:
Łatwa, preferująca umiejętności nawigacyjne; długość ok. 3-4 km, względnie męcząca ze względu na wysokości i urozmaicenie terenu, do potwierdzenia około 17 PK, kolejność obowiązkowa;

Tułacz:
Trudna i stosunkowo długa około 3-5 km, przydatne umiejętności nawigacyjne i kompas, do potwierdzenia około 22 PK, kolejność obowiązkowa;

Biegacz(BnO):
Najdłuższa, 3-6 km, z największą liczbą Punktów Kontrolnych, dla miłośników Biegu na Orientację lubiących się zmęczyć i pobiegać w lesie, konieczne umiejętności nawigacyjne i kompas, do potwierdzenia około 30 PK, kolejność dowolna, na zasadach tzw. scorelauf-u.

Udział na wszystkich trasach indywidualny lub zespołowy bez limitu uczestników w zespole.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
Opłaty Startowe:
Pierwsza osoba w drużynie - 15,00 zł
Każda kolejna osoba w tej samej drużynie - 3,00 zł

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl