• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Piano Ice Man - wspieramy Hospicjum Pomorze Dzieciom z Morzem Aniołów

  • niedziela, 27 lutego 2022, godz. 06:30
  • Lokalizacja
    Sopot, wejście na plażę nr 28

PIANO ICE MAN - Wspieramy Hospicjum Pomorze Dzieciom z Morzem Aniołów.nDnia 27.02.2022 o wschodzie słońca w Sopocie (wejście 28) na środku plaży, stanie mobilny fortepian. Zagra na nim z pasją oraz intencją pomagania, pianista-mors, Tomasz Szwelnik.

Tomasz zainspirowany dokonaniami Wima Hofa oraz Valerjana Romanowskiego - obecnego rekordzisty Guinessa w morsowaniu, będzie 'morsował na sucho' grając na fortepianie. Co to oznacza? PIANO ICE MAN zagra w krótkich spodenkach, bez dodatkowej ciepłej odzieży. Będzie grał tak długo, jak pozwolą na to warunki pogodowe i jego własne ciało. Będzie to dla niego bardzo duże wyzwanie. Wykona improwizacje oraz własne kompozycje Ostatni rekord zarejestrowano na plaży w Sopocie w zeszłym roku. PIANO ICE MAN grał na mrozie przez 42 minuty.

Wyjątkowe wydarzenie PIANO ICE MAN jest wspierane przez Morze Aniołów z Sopotu i towarzyszyć mu będzie akcja 1000 Aniołów połączona ze zbiórką na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom. Misją PIANO ICE MANa jest pomaganie przez morsowanie i muzykę płynącą z serca.

Zapraszamy wszystkich do morsowania oraz do wsparcia szlachetnego celu online oraz na żywo.
Harmonogram wydarzenia:
6.30 zbiórka na plaży
6.35 startujemy z grą na fortepianie i ustawiamy się w kształcie serca wokół
6.40 wchodzimy do wody o wschodzie słońca
6.50 ubrani już wracamy do kręgu wokół fortepianu, Tomasz wciąż gra
7.00 lub po 7 siadamy do wspólnego śniadania

Zapraszany serdecznie na wydarzenie online i na żywo. Dobrze jest mieć ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, ciepłe ubranie, czapkę, rękawiczki i koc, termos z ciepłą herbatą też Ci się przyda.
W wodzie każdy jest dla SIEBIE, w swoim czasie, wg swoich potrzeb.

Na śniadanie, każdy we własnym zakresie przynosi wegetariańską potrawę do wspólnego stołu, temperatura na zewnątrz zdarza się już wymagająca, więc pomyśl o tym, by było to coś ciepłego. Nie zapomnij wziąć swojego kubka i tego co będzie Tobie potrzebne do tego, by maksymalnie cieszyć się tą chwilą.

Działamy w Naturze w Social Security.
Transmisja wideo na żywo

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl