stat
Impreza już się odbyła

Pilates & Breakfast

Zapraszamy na Pilates ze śniadaniem na dachu - projekt powstał przy współpracy Stacji Food Hall i profesjonalnych instruktorek pilatesu.

Ania i Sylwia są nauczycielkami klasycznej metody tej formy treningu z certyfikacją amerykańskiego ośrodka szkoleniowego Peak Pilates, będącą gwarancją wysokiej jakości ich pracy. Dobrej atmosfery i profesjonalnego treningu możecie być pewni, zarówno jak i niepowtarzalnej scenerii. Poza treningiem w plenerze zagwarantujemy miłą atmosferę, pyszne śniadanie na dachu Galerii Metropolia w Sercu Wrzeszcza.

Sylwia Kwiatkowska - Instruktorka fitness i pilates. Specjalizuje się w zajęciach typu body & mind i taka też jest idea każdego jej treningu. Jej celem jest Twoje dobre samopoczucie, prowadzi trening tak, że wychodząc z niego poczujesz się dobrze w swoim ciele. Spróbuj! Ze względów epidemiologicznych na zajęcia prosimy o zabranie własnej maty do ćwiczeń.
www.facebook.com/kwiatkowskapilates
ig @kwiatkowskapilates

Ania Zasadna - fizjoterapeutka, która uczy mądrego, świadomego ruchu jakim jest Pilates. Zajęcia zawsze prowadzi w luźnej atmosferze, ale niech Cię to nie zmyli, bo mimo uśmiechu w pracy ma oczy dookoła głowy i zawsze czuwa nad poprawnym wykonaniem. To oznacza, że miło spędzając czas odkryjesz i poczujesz mięśnie, o których nie miałeś/aś pojęcia!
https://www.facebook.com/zasadnapilates
ig @ankazasadna

Będziemy na dachu w każdą niedzielę do końca sierpnia!

UWAGA: Ze względów epidemiologicznych prosimy o zabranie ze sobą własnych mat do ćwiczeń.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl